2726

سلام صبح گذاشتم این پست رو ولی کسی جواب نداد 

میشه راهنمایی کنید لطفاً 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من الان جلسه هفتم هستم و باز موهام در اومده . کمتر از قبل هست ‌‌‌‌‌‌ولی بازم زیاده 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 
2728

موها میریزه

کمتر میشه نازک تر میشه

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
خب از کاهش موهات مشخصه دیگه

یعنی فقط کاهش ؟ 

توقع داشتم خیلی کم بشه ، یا اینکه بعد چند ماه دربیاد 

موها میریزه کمتر میشه نازک تر میشه

کمتر شده اما بازم هست ، زیاده . یعنی جواب نداده ؟ 

من الان جلسه هفتم هستم و باز موهام در اومده . کمتر از قبل هست ‌‌‌‌‌‌ولی بازم زیاده

مشکل هورمونی نداری؟

دستگاهت چیه؟

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
کمتر شده اما بازم هست ، زیاده . یعنی جواب نداده ؟ 

۷ جلسه نباید انقد زیاد دربیاد

بعضیا تا ۱۲ جلسه باید برن

خواهرم بعد از 7جلسه پوستش شده ایینه...دستگاهش چی بود؟

الکساندرایت

چند جلسه رفتی؟

هفت تا ، کمتر شده اما بازم هست ، زیاده . دستگاه الکساندرایت

موها میریزه کمتر میشه نازک تر میشه

دقت کردی منو تو تاپیکای لیزر با هم میاییم😂😂😂😂😂

تو حرفات خودت باش نه یه کپی و تقلید از حرف بقیه حتی اگه کمی🚫 از طرف پاکوچولو دست کوچولوی سایت😺😺😺
2706