2137
2106

سلام صبح گذاشتم این پست رو ولی کسی جواب نداد 

میشه راهنمایی کنید لطفاً 

تنها با شاد بودن هست که میشه از زمانه بی رحم و دشمن هات انتقام بگیری ؛ شاد بودن دلیل خاصی نمی‌خواد 🤍🌙

من الان جلسه هفتم هستم و باز موهام در اومده . کمتر از قبل هست ‌‌‌‌‌‌ولی بازم زیاده 

تنها با شاد بودن هست که میشه از زمانه بی رحم و دشمن هات انتقام بگیری ؛ شاد بودن دلیل خاصی نمی‌خواد 🤍🌙

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149
خب از کاهش موهات مشخصه دیگه

یعنی فقط کاهش ؟ 

توقع داشتم خیلی کم بشه ، یا اینکه بعد چند ماه دربیاد 

موها میریزه کمتر میشه نازک تر میشه

کمتر شده اما بازم هست ، زیاده . یعنی جواب نداده ؟ 

من الان جلسه هفتم هستم و باز موهام در اومده . کمتر از قبل هست ‌‌‌‌‌‌ولی بازم زیاده

مشکل هورمونی نداری؟

دستگاهت چیه؟

ازونیکه میگفت به خاطرت با کل دنیا میجنگم چه خبر؟ هنوز داره میجنگه؟ یا شهید شد؟ 
کمتر شده اما بازم هست ، زیاده . یعنی جواب نداده ؟ 

۷ جلسه نباید انقد زیاد دربیاد

بعضیا تا ۱۲ جلسه باید برن

ازونیکه میگفت به خاطرت با کل دنیا میجنگم چه خبر؟ هنوز داره میجنگه؟ یا شهید شد؟ 
2050
خواهرم بعد از 7جلسه پوستش شده ایینه...دستگاهش چی بود؟

الکساندرایت

چند جلسه رفتی؟

هفت تا ، کمتر شده اما بازم هست ، زیاده . دستگاه الکساندرایت

موها میریزه کمتر میشه نازک تر میشه

دقت کردی منو تو تاپیکای لیزر با هم میاییم😂😂😂😂😂

باید حواسمون به این موضوع  باشه که اولین قربانی ذات خراب، صاحب اون ذاته. چون به طور خودکار تموم اون منفی نگری ها و به قول معروف بد جنسیا اول از همه به خود آدم بر می گرده. ذات خراب آدما با تغییر ظاهر و لباس و تظاهر عوض نمی شه. حواستون باشه همیشه گفتن هر خرابی رو می شه درست کرد به جز ذات خراب.و دراخر برای افرادی که ذات خرابی دارند دل بسوزانید. چرا که آن ها در دنیا چیزی برای از دست دادن ندارند و تنها برای خوش کردن دل سیاه خود با تظاهر و قلمبه سلمبه حرف زدن و ادای ادمای درست و ریشه دار دراوردن به ازار  اطرافیان مشغول هستند در نتیجه    ذات خراب خرابه و با هزار جور لفظ قلم صحبت کردن، با رفتارهای متناقض هزار جور پوشوندش و با هزار دوز و کلک نمیشه پوشوندش و بالاخره رو میشه. کافیه یکم به تناقضات عمل و حرفا بیشتر توجه کرد.  کاربریم اسم سگمه
2143
هفت تا ، کمتر شده اما بازم هست ، زیاده . دستگاه الکساندرایت

خب رو شما جواب نداده 

مشکل هورمونی نداری؟

دارویی برای ریزش مو استفاده نمیکنی؟

بگذار اميدواری در سياه ترين روزها هنر تو باشد...🌱
خب رو شما جواب نداده  مشکل هورمونی نداری؟ دارویی برای ریزش مو استفاده نمیکنی؟

نه عزیزم