2737
2734
وای منم خیلی دلم میخواد ولی حس و حالشو ندارم خوندی؟

زیاد اماده نیستم چون تازه درسمو تموم کردم کتابهام یک ماهه تکمیل شده و  دارم میخونم شاید خدا کمک کرد😂

عضو گروه آبی وزن فعلی ۶۹ وزن هدف ۵۹ 😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بازم خوبه پیش زمینه داری من ۲ ساله درسم تموم شده و هیچی یادم نیس موفق باشی

مرسی عزیزم

کم کم شرو کن قانون بخون ویس گوش کن نزار سرد بشی نسبت به درس هنوزم دیر نیست موفق باشی انشالله

کدوم دانشگاه درس خوندی ؟

منم ازمون دارم سال سومم اما سه سال فاصله افتاده باردار بودم الان دخترم دوسالهش 

فبلا ۵۰ تا میخواستن من ۷۰ شدم خیلی خونده بودم 

از پیج chichak28 دیدن کنید پشیمون نمیشید 
کدوم دانشگاه درس خوندی ؟ منم ازمون دارم سال سومم اما سه سال فاصله افتاده باردار بودم الان دخترم دوس ...

من پیامنور شهرمون بودم عزیزم  

موفق باشی گلم با بچه خوندن سخت نیس برات؟من مجردم دلمشغولی خاصی ندارم ولی بازم اکثر وقتم ب بطالت میگزره 

2738
کدوم شهری چ تعداد میخوان ؟ بجای چند تا منبع ی منبع رو خوب بخون  و تست هم کار کن  من تست ...

فارسم 

چون پیامنور بودم تو تست زنی مشکل نداره سرعت خوبیم دارم تو تست زنی ولی خب سال اول یکم استرسش بیشتر بازم توکل به خدا 

من پیامنور شهرمون بودم عزیزم   موفق باشی گلم با بچه خوندن سخت نیس برات؟من مجردم دلمشغولی خاصی ...

خیلی اشتباه میکنی امسال ی سال طلایی خیلی تعداد دریافت کننده ها زیاده حسابی بخون 

من خیلی پشیمونم پشت همون سال نخوندم و باردار شدم خیلی الان دخترم اذیت میکنه با مکافات میخونم نهایت روزی سه ساعت 

من اگه  مجرد بودم روزی ده ساعت میخوندم 

من دوم دبیرستان بودم که ازدواج کردم همه درسم تو متاهلی خوندم اگه نجرد بودم الان دکترا داشتم بخاطر وقت آزادم 

اگه دوست داری بیا باهم بخونیم گزارش بدیم که تشویق بشی 

فارسم  چون پیامنور بودم تو تست زنی مشکل نداره سرعت خوبیم دارم تو تست زنی ولی خب سال اول یکم اس ...

تستهای وکالت زمین تا آسمون با پیام نور فرق داره منم سال اول مثل شما فکر میکردم 

خیلی اشتباه میکنی امسال ی سال طلایی خیلی تعداد دریافت کننده ها زیاده حسابی بخون  من خیلی پشیمو ...

مجازی داغونم کرده😂

اره خیلیم خوشحال میشم از کجا شرو کنیم 😁

2706