2733
2734

ببخشید استارتر

حاجت دارید؟؟؟؟؟💥💥💥💥💥

👇👇

چله دعای توسل تو گروهی هست

❤به نیت حاجت روایی❤

پس عضو بشید تا به نیت حاجت روایی ۴۰ نفر ۴۰ روز دعای توسل هرروز به نیت یک نفر در کنار هم بخونیم

عضو که شدید اسم تون رو اعلام کنید تو گروه تا تو لیست بزاریم

https://chat.whatsapp.com/JdhjYaQeqtpFxohDBhb4fj

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 

مال منم یه روزکم تکون میخوره یه روزبیشتر اگه خیلی طولانی شدبرودکترانشالله چیزی نیس

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

طبیعیه واسه یکروز .... آب یخ بخور ببین تکون میخوره 

دکترم گفت گاهی یکروز کامل بچه خوابه

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊
2728

یه چیز شیرین بخور به چپ بخواب ۱۰ تا تکون تو ۲ ساعت 

(دقیق نمیدونم درهمین حدود)

از هفته ۲۸ به بعد تکونهاش مهمن 

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀

هر چی ماه بارداری بالا بره جنین رشد میکنه و حرکات به نسبت کمتر میشه تو شب معمولا حرکات زیاده

اگر نگران هستی مایع شیرین بخور و به سمت چپ بخواب و ریلکس کن کم کم لگداش حس میکنی

اگر باز نگرانی برو صدای قلبش گوش بده 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2738

عزیزم یه چیز،شیرین مث آبمیوه بخور دستتو بکش ب شکمت،تا بیدار بشه اگه دیدی نشد حتما برو دکتر یا بیمارستان که،صدای قلبشو چک کنن تا خیالت راحت باشه

من باردار بودم دوغ و ماست محلی میخوردم نی نیم تو شکمم کمتر تکون میخورد و همش میخوابید

اینم بگم گاهی جنین خوابه و ممکنه کمتر تکون بخوره ولی اینم یادت باشه عزیزم  تکون نخوردن بعد دو روز باید پیگیری بشه اگر یک روز هست نگران نشو 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
حال ندارم بدم دکتر از بس این مدت رفتم عاجز شدم

پس مایعات شیرین بخور 

امرور اینجور شده دیروز خوب بود

خب خسته میشه جنینم عزیزم گاهی میخوابه تو رحم 

2706