2726
سلام دوستان خوبم..

شوهرم از چند هفته است هر روز سر درد شدید میشه و امروز صبح هم که از خواب بیار شد برای چند ثانیه از هوش رفت و افتاد کف زمین..
خیلی نگرانشم...

اگه میشه یه یه دکتر خوب فوق تخصص معرفی کنید و یا اینکه خودمون فکر میکنیم مشکل قلبشه چون بعضی وقها سینه اش درد میگیره...

فوق تخصص بیماریهای قلب خوب هم اگه میشه معرفی کنید..
ممنون میشم
چیزی به اسم فوق تخصص داخلی نداریم . اگه شوهرتون از هوش رفتن حتـــــــــــما حتما یه متخصص نورولوژی (مغز و اعصاب) ویزیتشون کنند. نورولوگ خوب دکتر کلانی و دکتر شهیدی من میتونم معرفی کنم.
کتاب انسان خردمند اثر یووال نوح هراری رو به پیشنهاد میکنم بخونید.
دکتر داخلی من دکتر ایرج خسرونیا رو معرفی میکنم رییس انجمن پزشکان داخلی هم هست .مطبش بزرگرا رسالت سید خندان کنار بیمارستان رسالته

بیماریهای قلب .بیماسرتان آتیه پزشکان خوبی داره
اما به نظر من با توجه به شرح حال یکه میگی با 1دکتر مغز اعصاب مشورت کن چون بیهوشیو سردرد به مغر اعصاب مربوطه نه قلب

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

در ضمن مامان سارا عزیز اصلن تو این مورد سهل انگاری نکنید نماخوام نگرانت کنم چون به احتمال زیاد مسئله مهمی نیست ولی حتما تو اولین فرصت همسرت باید ویزیت بشه
2728
سارا جون دکتر شهیدی و کلانی هردو استاد من بود شماره مطبشون رو الان ندارم ولی دکتر حسین کلانی تو بیمارستان مهر هستند و شماره مطب رو از 118 میتونی بگیری . اگه دکتر کلانی وقت نداد دکتر بخت ازاد هم از اشناها هستند که اونم دکتر خیلی خوبیه شمارشو برات شب میزارم
بله همونه...سرعت سایت پایینه..ببخشید دیر جواب میدم....پرفسور کلانی واقعا درجه یک هستند....حتما همین امروز وقت بگیر...برات مقدور بود منم درجریان پروسه درمان همسرت بزار:)
سارا جون دکتر شهیدی و کلانی هردو استاد من بود شماره مطبشون رو الان ندارم ولی دکتر حسین کلانی تو بیما ...

سلام عزیزم.یه خواهش داشتم.یه متخصص داخلی خوب میشه معرفی کنید؟مامانم یه ساله پشت شونه هاش درد میکنه.هر دکتری یه چیزی میگه.خیلی اذیته.ممنون میشم یه دکتر داخلی خوب معرفی کنید

سلام عزیزم.یه خواهش داشتم.یه متخصص داخلی خوب میشه معرفی کنید؟مامانم یه ساله پشت شونه هاش درد میکنه.ه ...

دکتر ایرج خسرونیا،مطبش رسالته،رئیس انجمن پزشکان داخلی ایرانه

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ، ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
2706