2726
عنوان

بابا بزرگم به یسنا میگه‌.‌..

| مشاهده متن کامل بحث + 518 بازدید | 50 پست
واى اولين تاپيكى هست كه بلند بلند خنديدم😂😂😂😂 به ميثم خدا حفظشون كنه❤️

اره خیلی خنده داره اخه مخصوصا یاسمن اخه یاسمن کجاش شبیه یسناست😂😂😂🤦‍♀️

خدایا مراقب آدمهای خوب زندگیم باش...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برادرشوهر من اسم پسرشو گذاشته سبحان اونوقت مادرشوهرم چوپان صداش میکرد بعد یبار گفتیم بهش واقعا نمیتو ...

واااااای چوپان چیه دیگه😂😂😂بنده خداهاا

خدایا مراقب آدمهای خوب زندگیم باش...

بچه یاد مامان بزرگم افتادم فوت شده میشه براش فاتحه بخونید😔

قوی ام🤓👊🏻مثل لبخندی که پره بغضه🙂😔              عشق فرهنگیان آخر مرا میکشد.....                             اگه شغل معلمی آدم بود بغلش میکردم و هیچوقت ازش جدا نمیشدم....                                                 قدر سلامتیتون رو بدونید هیچی بهتر از سلامتی نیست ....                                                               یه لحظه چشماتو از رو گوشی بردار به دور ترین نوشته که میبینی نگاه کن کلماتش رو بخون میدونستی همین کاری که برا تو هیچ اهمیتی نداره آرزوی یه نفره!!!!! من چشمام صفحه گوشی رو بزور میبینه چه برسه نوشته های دورو همین الان با صدای بلند بگو خدایا شکرت بخاطره سلامتی چشمام تو چیزی داری که خیلیا روز و شب حسرتشو میخورن پس همیشه مواظبشون باش برا منم دعا کن چشمام خوب بشه با این چشما دنیا برام جهنمه برا سلامتی چشمام چند تا حمد میخونی رفیق؟؟؟؟🤗

خواهرزادم ب دنیا اومده بود سال80اسمشو گذاشتن ارمان همسایه شون گفته بود اسم قحطه گذاشتین المان😂😂😂😂

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
2706