2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

درحال مردن از صبح خونه تکونی داشتم الانم ۸۰ درصد از حجم انرژیم تموم شده 

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤

😂😂😂والا دستم درد میکنه الان باید برم لباسای داخل اتاقو جمع کنم دو بشقابم استانبولی با ماست خوردم 😂

به امید روزی که تیکر بارداریمواینجابزارم❤۱۳۹۸/۶/۱۰😍خدایا شکرت انار مامان منتظرتیم فدات بشم که با اومدنت خوشحالمون کردی روز شماری میکنم برای دیدن روی ماهت😍ابان ۱۴۰۱ گر نگهدار من ان است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد خدای بزرگ خودت پسر کوچولومو حفظ کن واسمون
2738
هعیییی منم ی روز قهر کردم تا صبح فردا ولی برام ساندویچ آوردن من الان هم تو گوشیم هم دارم آنشرلی مین ...

شرو شده خدا خیرت بده ک گفی

خدایافندوقمون حافظ باش و سالم مسافرمون ب دستمون برسون👸👶🤴Hanieh sadat

واااای منم تو اتاقم و قهر کردم😐منتظر بودم بیاد نازمو بکشه رفته پارکینگ سر خودشو گرم میکنه

هر سری من قهر میکنم همین بساطه اونم با من قهر میکنه😒

آدم که حتمن نباید بره دریا تا غرق شه...حتمن که نباید وسط حجم عمیقی از آب دریا باشه که احساس خفگی کنه...گاهی وقتا آدم وسط موزاییک نیم‌ متری هم غرق میشه...توو برگ‌ های یه کتاب چند صفحه‌ ای حس خفگی بهش دست میده...میونِ چند تا عکس رنگی توی گالری...میونِ آهنگ خوش اون‌ روزها...توی گردنبند طرحِ عقرب...حتی وسط پاستای خوشرنگ کافه‌ی میدون شهرداری...می‌دونی که چی می‌گم؟ گاهی وقتا خاطره‌ها خیلی عمیق‌تر از آب‌هایِ توی دریان...راحت‌ تر خفه‌ ت می‌کنن... :)
2706