2137
2106

مامانم بیمارستان بستری بود اول من پیشش بودم بعد آبجیم رفته پیشش ینفر به مامانم گفته شما همتون بیبی فیس هستید منم بهش گفته بودم متاهلم گفت بهت نمیاد 

حالا امروز مامانم داره به من تعریف میکنه میگه دختره میگفت شما پیس تو فییید😂😂😂😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

جان مامان گلم به بیبی فیس گفت پیس تو فی😂😂😂😂 

خدایا مراقب آدمهای خوب زندگیم باش...

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2149
2050

خوشا به حال پیس تو فی ها

🌱مولانا شمس را گفت : پس زخم هامان چه   و شمس پاسخ داد نور از محل آنها وارد میشود🌱   🌾من به نگاه بی قرار تو قول میدهم ریشه هایمان به آب خواهد رسید ما دوباره سبز میشویم🌾        ☯️این نماد می گوید در خوبی بدی هست و در بدی هم خوبی وجود دارد هیچ انسانی بد مطلق نیست و هیچ انسانی خوب مطلق نیست ما انسان ها باید در وجودمان با نیمه ی نقصانمان به صلح برسیم تا پنجره هایی از زندگی لذت بخش نور نگاه بارانی به قاب چشمانمان هدیه دهند🌟   مجموعه پرت نوشته های من برای خودم

😂😂😂

دیوونه ترین دختر شوخ شهرم♡😉°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉در دنیایی که میتونی خیلیا باشی خودت باش◇✌هیچ کس تنهاییمو حس نکرد جز گیتارم'🎸من دخـترم امـا بیا مردونگی بهـت یاد بدم 😈💜🌿اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖🏿من تو زندگیم فقط یه قانون دارم،تا خدا هس اصن نباید عاشق باشی...❤️مراقب دلت باش اگه بشکنه   بقیه شبای زندگیت راحت صب نمیشه□°◇.قوی باش😉یه دختر شکست نمی خورع🤘«النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا»^'💫
2087
حالا ی عکس بده ببینیم واقعا پیس تو فی هستی یا ن😂

عکس که نمیتونم بدم ولی بیبی فیس نیستم اون دختره خودش سنش زیاد میخورد بخاطر اون به من میگفت دخترونه ای ولی خب مامانم و آبجیم ظریفن

خدایا مراقب آدمهای خوب زندگیم باش...
2051