2737
2734
ممنونم نیلوفر جون😘🌻 مرسی مهربون❤ والا کل استرسم واسه روز شنبه اس😥😥 خیلی درد داره ب ...

الهی عزیزم سعی کن ارامش داشته باشی بهش فک نکنی به این فک کن ک بزودی مامان میشی😍😍

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
استرس سمه واسه باردار شدن اروم باش دختر نگران نباش ایشالله ک جواب بگیری  منک اینماه فقط دوبار ...

شانسه دیگه دختر😅😅😅

یهو دیدی با همون یکی دوبار اقدام باردار شدی

من باشم تعجب نمیکنم👋👋😅

چون اینجا توسایت از خانما شنیدم

احتمالش هست عزیزدلم انشالله که تودلی باشه😻❤

واییی من دارم از درد واژن میمیرم...میبینی نخوابیدم🤕

امشب ساعت ۹شب رفتم اون دوتا HCg رو زدم

همش واژنم تیر میکشه احساس میکنم داره میترکه😖

سری قبلم برا آی یو آی اینارو زدم زدم این حالتارو داشتم

صبا توام اینطوری شدی؟؟؟؟ @عشقم_خانوادم     ❤

صبا جونم چرا کاربریت ترکیده ...‌😮‍💨😮‍💨 اکانت جدید ساختی حتما بیا نی نی سایت و بهم پیام بده منتظرم .... خیلی بابت تو و زهرا ناراحتم ، چون از جفتتون بی خبرم ....💔💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی عزیزم سعی کن ارامش داشته باشی بهش فک نکنی به این فک کن ک بزودی مامان میشی😍😍

یا ابلفضل... جغده اووومد 😑😑😑👋👋😂😂

صبا جونم چرا کاربریت ترکیده ...‌😮‍💨😮‍💨 اکانت جدید ساختی حتما بیا نی نی سایت و بهم پیام بده منتظرم .... خیلی بابت تو و زهرا ناراحتم ، چون از جفتتون بی خبرم ....💔💔
شانسه دیگه دختر😅😅😅 یهو دیدی با همون یکی دوبار اقدام باردار شدی من باشم تعجب نمیکنم👋👋😅 چون ا ...

من بدجور سرماخوردم شوهرم میگه اگه نی نی بوده هم با قرصا و داروهات نابودش کردی 😂😂

حالت تهوع دارم از وقتی سرماخوردم خیلی بده شدید نیس ولی کمه اذیت میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
برات دعا توسل میخونم ب نیت اینکه مادر بشی و مثبت بشه .. من ک تازه داره خونریزیم قط میشه خیلی طول کشی ...

مرسی عزیزدلم🙏🙏🙏🌺🌺🌺

پس این ماه دکتر نمیری دیگه؟؟؟؟

تصمیمت عوض نشد؟؟؟؟☹☹☹

منم یه سری پریود هفت روزم

تبدیل به ۱۰ روز شد🙄🙄🙄🙄

داشتم ازتعجب شاخ درمیاوردم😅

بخاطر این داروهای هورمونیه فکرکنم

انقد که توسیستم بدنمون دست میبرن

هرچیزی امکانش هست☹☹☹☹

من بدجور سرماخوردم شوهرم میگه اگه نی نی بوده هم با قرصا و داروهات نابودش کردی 😂😂 حالت تهوع دارم ا ...

واااا دختر

بی بی چک میزدی خب 😠😠😠😠

اینجوری مارو توخماری گذاشتی که چی🤣🤣🤣

😂😂😂داشتم میخابیدم دیدم پی دادی بابا رفتم 

برو تا آبروتو نبردم 🤣🤣🤣🤣🤣

2738
واااا دختر بی بی چک میزدی خب 😠😠😠😠 اینجوری مارو توخماری گذاشتی که چی🤣🤣🤣

دیونه وقت پریودم هفدهم یا هجدهمه بی بیچک چی 😂

ن بابا از من مامان در نمیاد با تنبلی ک دارم 

حالا بهتون بر نخوره  نشدم تست میزنم 😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😂😂😂داشتم میخابیدم دیدم پی دادی بابا رفتم 

به جون خودم گفتم 🤯🤯🤯

الان پیام بدم نیلوفر سر و کله اش پیدامیشه😅😅😅

وایستم ۳ به بعد پیام بدم این خواب باشه🤣🤣🤣

شانست خدا زد پس کله ام و تورو برام فرستاد🤣🤣❤

به جون خودم گفتم 🤯🤯🤯 الان پیام بدم نیلوفر سر و کله اش پیدامیشه😅😅😅 وایستم ۳ به بع ...

😂😂😂😍

میدونم دوسم داری ک الان پیام دادی ک من باشم 

اینارو.میگی ریا نشه 

😘😂

اصلا من قهر کنم برم خبر ندمت تو خماری بمونیا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دیونه وقت پریودم هفدهم یا هجدهمه بی بیچک چی 😂 ن بابا از من مامان در نمیاد با تنبلی ک دارم  ح ...

من تا هفدهم از فضولی میمیرم😂😂😂

تو خواب نداری دختر ؟؟؟؟🥺🥺🥺🥺

حالا من درد دارم...تو چی؟؟؟🤌🤌😑😑😑

وااایییی من شوهرم داره خروپف میکنه😤😤🤕🤕🤕

سرم رفت 

یه بارم چنددقیقه پیش دستمو گذاشتم تودهنش👋😂

پرید بعد من خودمو به خواب زدم😅😅😅

تا چنددقیقه از دست صداش راحت بودماااا🤣🤣🤣

😂😂😂😍 میدونم دوسم داری ک الان پیام دادی ک من باشم  اینارو.میگی ریا نشه  😘😂 اصلا م ...

😑😑😑😑😑🙄🙄🙄😂😂😂😂😂😂

آره جون خودت 😑😑 خیلی دوست دارم 😅

نباشی میمیرم 😖😖😖😖😅😅😅😅😅

من تا هفدهم از فضولی میمیرم😂😂😂 تو خواب نداری دختر ؟؟؟؟🥺🥺🥺🥺 حالا من درد دارم...تو چ ...

من سرماخوردم اینروزایکم بدخاب شدم هی نفسم بند میاد مماغم میگیره 😂😂

هی بالش بزار زیر سر 

شوهر منم خابه ولی خرو پف نداره امشب خداروشکر 😂😂

تا هفدهم خودمم سکته کنم 

من میگم حالم بهم میخوره شوهرم میگه دیدی حامله ای میگمش برو بابا پ تو رو هم من حامله کردم تهوع داشتی واسه سرما خوردگی غش غش میخنده😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706