2410
2553

دکتر‌گفت عقلتم باید بکشم پوسیده جداازاینا دردداره دندون باروزی ی مسکن قوی مشکل نداشتم ولی دکتر‌گفت اموکسی ۸ساعت ی بار ژلوفن واستا۴ساعت ی بار حتی اگه درد نداشتی بخور به نظرتون چرا ۴ساعت؟بعد یکی از اشناهاگفت دندونش مشکل ندون منوداشت اموکسی و مترانیدازول خورده خوب شده ینی منم مترو بخورم؟

پشت وپناهم خداس وقتی خالق‌کل جهان هستی خداست به غیر او امید بستن اشتباس...هرخواسته ای دارین فقط ازخودش بخاین نه از بندش...اگه باتمام ایمانت ازخودش خواستی بی شک بهش میرسی....خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت همه چی...تیکرتولد۲سالگی گل پسرم

دکترت برات تجویز کرده بعد میای از نی نی سایتیا میپرسی بخوری یا نه؟😃

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ها اینجا من تخصص دارم از دوازده ماه سال یازده ماهش دندون درد دارم یه دونه استامینوفن و یه آموکسی 500 و یه مترونیدازول 250 بنداز بالا یه ساعتهاز درد میوفته هر هشت ساعت برای بزرگسالان بچه هارو نمیدونم

کاشکی غم و دردمون این خونه سردمون مثل یه گلستون میشد باز لب خاموشمون عشق فراموشمون مثل گل خندون میشد
2720
ها اینجا من تخصص دارم از دوازده ماه سال یازده ماهش دندون درد دارم یه دونه استامینوفن و یه آموکسی 500 ...

متدو نداده اموکسی واستا وژلوفن داده دوستم گفت مترو عالیه حالا موندم اونم بگیرم بخورم نخورم

پشت وپناهم خداس وقتی خالق‌کل جهان هستی خداست به غیر او امید بستن اشتباس...هرخواسته ای دارین فقط ازخودش بخاین نه از بندش...اگه باتمام ایمانت ازخودش خواستی بی شک بهش میرسی....خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت همه چی...تیکرتولد۲سالگی گل پسرم
مترو خیلی زود تسکین میده ولی آموکسی کلاو بخور که عفونت ریشه کن بشه یا سقز کوهی با نمک بذار که بی نظی ...

اموکسی کلا چیه؟ینی چرا مترو نداده

متدو نداده اموکسی واستا وژلوفن داده دوستم گفت مترو عالیه حالا موندم اونم بگیرم بخورم نخورم

اگه دکترت مطمئنه بهش اعتماد داری همونا رو بخور ولی اگه دکترت ناشی و از این جووناست مترو ژلوفن وآموکسی بگیر

کاشکی غم و دردمون این خونه سردمون مثل یه گلستون میشد باز لب خاموشمون عشق فراموشمون مثل گل خندون میشد
2714
اگه دکترت مطمئنه بهش اعتماد داری همونا رو بخور ولی اگه دکترت ناشی و از این جووناست مترو ژلوفن وآموکس ...

اولین باربودرفتم پیشش سنی نداشت ۳۰سال ایناخانوم بود