2726
عنوان

ازدواج رو تبدیل به شغل کردن

258 بازدید | 23 پست

بعضیا ازدواج رو تبدیل به شغل میکنن

اینا هیچ هنری و مهارتی که درآمدزا باشه به دخترشون یاد نمیدن یا خودشون یاد نمیگیرن

تو سن کم و قبل از استقلال مالی ازدواج میکنن یا دختر رو شوهر میدن

تمام منابع مالی اون زن تبدیل میشه به حقوق شوهر یا مهریه

این زن بینوا اگه شوهرش نخوادش راهی پیش روش نیست مگه اینکه باز ازدواج کنه 

چاره نداره مگه دست به دامن مراجع قانونی بشه و مهریه بگیره

اگه اینا نبود باید صیغه بشه

نشد به راه بد میافته

ازدواج شغل نیست منبع مالی نیست دنبال استقلال مالی باشین دختراتون رو باسواد و کارکشته بار بیارین

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

👌👌👌

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الان خورد میشی

مهم نیست حتی یه نفر هم بفهمه و راه رو عوض کنه بسه

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

ی لایک بزرگ.

خودم از نوجوانی همیشه بهش فکر کردم .چون س سالم بود پدرم فوت کرد و دیدم مادرم شیرزن زندگیم چطور ی تنه ۶ بچه بزرگ کرد بدون حقوق پدر  و بدون کمک کسی 

😍خدایا خیلی دوستت دارم😍

در راستای ادامه فرهنگ‌سازی بگم: 

دختراتون رو مستقل و موفق بار بیارید

حق طلاق رو بگیرید براش 

اما لطفا و لطفاً مهریه سنگین بخاطر چشم و هم چشمی تعیین نکنید. مهریه باید چیزی باشه که داماد وااااقعا توان پرداختش رو داشته باشه. این بازی کثیف مهریه - طلاق رو که مثل یه طناب شده و هرکسی از یه طرف می‌کشه باید یه روزی از فرهنگمون پاک کرد که فقط با همین روشی که گفتم ممکنه.

توی این خراب شد کی زندگی می کنه مخصوصا زنا تباه شدن زنا علیه زنانن میگن چرا دوتا تار موت بیرون بهم توهین می کنن از ترس اینکه شوهرشون اون زنو دید دلش نلرزه

عمه جونم دلم برات تنگ شد چقد زود رفتی پیش خدا روزی نیست که یادت نباشم 

من خودم این مطلب رو چون با چشم خودم دیدم واقعا بعضی از دخترا فقط هدفشون از ازدواج جمع کردن مال وامواله 'زن داداش من اومد عرض دوسال هرچی داداش ساده ام جمع کرده بود طلا ووسایل خونه ومهریه وحتی ماشین زیر پای داداشم فروخت یه بچه پس انداخت ورفت  بدون اینکه دلش به حال بچه اش بسوزه 'با عشق سابقش ازدواج کرد الان اون پسره داماد سرخونه شده با پول داداش بیچاره من خوش میگذرونه

2706