2137
2106
عنوان

ازدواج رو تبدیل به شغل کردن

226 بازدید | 23 پست

بعضیا ازدواج رو تبدیل به شغل میکنن

اینا هیچ هنری و مهارتی که درآمدزا باشه به دخترشون یاد نمیدن یا خودشون یاد نمیگیرن

تو سن کم و قبل از استقلال مالی ازدواج میکنن یا دختر رو شوهر میدن

تمام منابع مالی اون زن تبدیل میشه به حقوق شوهر یا مهریه

این زن بینوا اگه شوهرش نخوادش راهی پیش روش نیست مگه اینکه باز ازدواج کنه 

چاره نداره مگه دست به دامن مراجع قانونی بشه و مهریه بگیره

اگه اینا نبود باید صیغه بشه

نشد به راه بد میافته

ازدواج شغل نیست منبع مالی نیست دنبال استقلال مالی باشین دختراتون رو باسواد و کارکشته بار بیارین

👌👌👌

دروغ نگو به کسی که بهت اعتماد داره......                                           اعتماد نکن به کسی که بهت دروغ میگه..........                                                                                                                                                                      

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

ی لایک بزرگ.

خودم از نوجوانی همیشه بهش فکر کردم .چون س سالم بود پدرم فوت کرد و دیدم مادرم شیرزن زندگیم چطور ی تنه ۶ بچه بزرگ کرد بدون حقوق پدر  و بدون کمک کسی 

😍خدایا خیلی دوستت دارم😍

در راستای ادامه فرهنگ‌سازی بگم: 

دختراتون رو مستقل و موفق بار بیارید

حق طلاق رو بگیرید براش 

اما لطفا و لطفاً مهریه سنگین بخاطر چشم و هم چشمی تعیین نکنید. مهریه باید چیزی باشه که داماد وااااقعا توان پرداختش رو داشته باشه. این بازی کثیف مهریه - طلاق رو که مثل یه طناب شده و هرکسی از یه طرف می‌کشه باید یه روزی از فرهنگمون پاک کرد که فقط با همین روشی که گفتم ممکنه.

2050

منم به دخترام همینو میگم که اول دستتون تو جیبتون بره بعد ازدواج که اگه طرف بد بود حداقل درامد داشته باشی که به جای بد نکشی یا زندگی بدی 

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قلبم فقط واسه بچهام میتپه💖💕

توی این خراب شد کی زندگی می کنه مخصوصا زنا تباه شدن زنا علیه زنانن میگن چرا دوتا تار موت بیرون بهم توهین می کنن از ترس اینکه شوهرشون اون زنو دید دلش نلرزه

شک ندارم سفره ای دلم را که وا کنم همه سیر می شوند😔

من خودم این مطلب رو چون با چشم خودم دیدم واقعا بعضی از دخترا فقط هدفشون از ازدواج جمع کردن مال وامواله 'زن داداش من اومد عرض دوسال هرچی داداش ساده ام جمع کرده بود طلا ووسایل خونه ومهریه وحتی ماشین زیر پای داداشم فروخت یه بچه پس انداخت ورفت  بدون اینکه دلش به حال بچه اش بسوزه 'با عشق سابقش ازدواج کرد الان اون پسره داماد سرخونه شده با پول داداش بیچاره من خوش میگذرونه

2143
دیگه کی ازدواج می‌کنه که شغل باشه  نه دختر نه پسر زیر بار ازدواج نمیره  بره هم سال اول ع ...

نه بابا اتفاقا بچه ها الان روشون بازشده

نمی بینی این دهه هشتادیا فرت فرت ازدواج میکنن

هیچی عوض نشده 

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،

من زن هایی رو میشناسم که افتخار میکنن به اینکه تو خونه میشینن و از مرد پول میگیرن. 

البته که هر کس مالک زندگی خودشه ولی بیشتر این زن ها در سن بالا پشیمون میشن که ایستادن روی پای خودشونو یاد نگرفتن.

کاربر قدیمی هستم تعلیق شدم 
در راستای ادامه فرهنگ‌سازی بگم:  دختراتون رو مستقل و موفق بار بیارید حق طلاق رو بگیرید براش&n ...

درسته..حقوق زیادی هستن که دخترمی تونه اوناروبعدعقدبگیره می تونه به جای مهریه حق نصف کردن اموال روبگیره(اسمشونمی دونم😁)اینطوریه که زن ومردبعدازدواج هرچی به دست اوردن نصف میشه بینشون درصورت طلاق که ارث شاملش نمیشه

تجربه ثابت کرده کسی که جوابتومیده بعدمیگه ریپلای نکن یااستارتری که حرفشومی زنه وبعدقفل می کنه واجازه نمیده توهم حرفتوبزنی یامیگه مگه من باتوحرف زدم چندحالت داره:حرفت اونقدردرست بوده وحرف اون اونقدرچرت وبی منطق بوده که هیچ جوابی نداره واون ازت می ترسه که نتونه جوابی برات پیداکنه،مفهوم تبادل نظررونفهمیده،انتقادپذیرنیست وتحمل حرف مخالف نداره درواقع مهارت حرف زدن بلدنیست😐✋🏽..می دونم نام کاربریمواشتباه نوشتم😐👍..نارنقی شده🤣...کاربری دوممه ازسال۹۶عضوم🤸‍♀️
نه بابا اتفاقا بچه ها الان روشون بازشده نمی بینی این دهه هشتادیا فرت فرت ازدواج میکنن هیچی عوض نشد ...

چی بگم

اطرافیان ما که اصلا حاضر به ازدواج نیستند،ازدواج هم میکنند سال اول عقد جدا میشن

خواهر خود من میگه دیوونس کسی که دنبال ازدواج بره

اما دوره ای که من ازدواج کردم همه دنبال شوهر تور کردن بودن 

1718