2737
2734
عنوان

چطوره‌ که بعضیا

102 بازدید | 19 پست

هنوز آینه‌ میزارن‌ تو کیفشون؟؟؟

فک میکنم خیلی حرکت چیپ و خزیه‌ 🤭

فک کن خانمه آینه جیبی رو از تو کیفش درآورد شروع کرد به مرتب کردن خودش

من خجالت کشیدم

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد

منم همیشه آیینه دارم معتقدم کار خزی نیست😊

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اشکالش چیه؟ با دوربین جلوی گوشی که اصلا نمیشه، البته من تو کیفم نمیذارم ولی از نظرم ایرادی هم نداره! مثلا چیزی میخوری دندوناتو نگاه کنی چیزی لای دندونات نمونده باشه ولی خب نه جلوی جمع

2738
بنظرم خیلیم ضروریه مخصوصا وقتی غذا خوردیم باید دندونامونو‌ چک‌ کنیم میکاپ رو نگا کنیم بهم نخورده ب ...

😃😃😃

چی بگم

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد
خز چیه کار واجبیه مگه میشه یه خانوم ایینه همراهش نداشته باشه!

من

خز چیه کار واجبیه مگه میشه یه خانوم ایینه همراهش نداشته باشه!

قربون دهنت❤

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
ولی هر آدم مرتبی باید تو کیفش یه آینه داشته باشه  خز چیه ؟چرا به همه چی میگین خز شده ؟ آخه آی ...

آینه ؟؟؟

شلوار؟؟؟؟

آخه من بچه بودم از این کارا میکردم

یه کیف کوچیک‌ وسایل آرایشم‌ داشتم حتی 😃😃😃

خب شما خیلی عجیبی الان دیگه اقایونم ایینه همراهشون دارن مگه میشه ادم نیاز نداشته باشه صورتشو چک کن ...

😃😃😃😅

باشه قانع شدم

2706