عنوان

خانما پسرمو برای حرف نزدنش بردم فوق تخصص روانپزشکی کودکان

| مشاهده متن کامل بحث + 512 بازدید | 23 پست
اهان منم تقریبا دوهفته ای میشه روزا کلا آزاد میزارمش و کم پیش میاد ک جیش کنه اگ یاد بره و نبرم جیش م ...

گلم پیر منم کل اینکارا رو میکنه اقتضا سنشونه من سخت نمیگیرم الان دارم باهاش کار میکنم واسه حرف زدن بنظرم شمام بچه رو گیج نکن یکم راه افتاد بهش بگو ترکیو 

واکسنشم ببین وقتی که زدی بزار راه بره بدوعه روز اول یکسره کمپرس سرد بزار زوز دوم گرم 

شب اولم تبش بالذ میره شیاف داشته باش حتما موقع خوابش شیاف بزن براش 

والا خیلی سخت نبود اذیتش یه شب بود فقط

خداجونم بخاطر نی نی خوشقدمی که بهم دادی ممنونم🙏😍🙏
گلم پیر منم کل اینکارا رو میکنه اقتضا سنشونه من سخت نمیگیرم الان دارم باهاش کار میکنم واسه حرف زدن ب ...

ممنون گلم حتما..ازشیر گرفتنم منم تقریبا شبا بیشتر میخوره شیر شبو بتونم ندم روزا رو یه جوری حلش میکنم...ممنون بابت راهنماییت

خدا بخودت قسم دنیات ته نامردیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون گلم حتما..ازشیر گرفتنم منم تقریبا شبا بیشتر میخوره شیر شبو بتونم ندم روزا رو یه جوری حلش میکنم ...

فداتم ش ب خیلی بده شیر خوردن زود بگیرش 

2731
میترسم خدای نکرده از مدرسه عقب بیوفته...وای خدا چرا اینجوری شد..توروخدا مطمنی مثل بچه عادی به حرف می ...

نگران نباش هنوز ۲سالش نشده...درست یادم نیست دختر پسر خالم چند ساله بود پسر خالم برده بودش دکتر گفته بود راستشو بگین بچه من لاله من تحملش دارم حقیقت رو بهم بگو....الان کلاس دومه از بس حرف میزنه آدمو دیونه میکنه

پسر من ۲ سال و دو ماهشه هر کلمه ای بگی تکرار میکنه ولی جمله نمیگه من اصلا نگران نیستم میگم همین که حرف میزنه خوبه در حالی که دختر همسایمون از یه سالگی شروع به حرف زدن و جمله گفتن کرده پس خیلی بیخیالم فکر کنم.نگران نباش انشاالله حرف میزنه.

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.

وای این که همش شد گلم! پسر منم 13 ماهس سگ میبینه میگه آپو، تشنه میشه میگه آببیدی، بابا، ماما، دادا. نی نی. یا احساس خطر میکنه میگه اووف. فقط یه ایراد داره هر چی میبینه میکنه دهنش

معرفت در گرانی است به هرکس ندهند،،،،،پرطاووس قشنگ است به کرکس ندهند..
عزیزم بعضی بچه هاتا۳سالگی حرف نمیزنن نگران نباش من زیاددیدم

عزیزم یهویی قطع نکن 

تعداد پیمونه هاتو کم کن نثلا اگه توو 120 سی سی 4 پیمونه میزدی الان سه تا بزن همینجوری کم کن تا برسی به اب بعدد قطع کن بیذار شد اب بده 

هر دو روز یه پیمانه کم کن سختیت یه هفتست بعدش راحتی