2726
عنوان

شده برای یکی محبت کنین

62 بازدید | 6 پست

بهش برسین ولی خودتون مشکل که پیدا کردین طرف هیچ کاری نکنه؟

یکی از همکارام بارداره چن ماه پیش زمین خورد. کلی بهش رسیدم و دلداری دادم

چن بار زنگ زدم و حالش رو پرسیدم

بعد که خودم کرونا گرفتم اصلا یه زنگ هم نزد که حالم رو بپرسه . در حالی که سر کار بود و میدونست چقدر خودم و خانواده ام بدحالن. یک ماه هم درگیر بودم

میخوام زایمان کرد بهش زنگ هم نزنم. 

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

خوبی نمیکنم

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اوووو تا دلت بخواد . برای همین در حدی مهربونی میکنم که برای حس خوب دل خودم باشه . دیگه کاری ندارم اون جواب بده یا نه چون ایمان دارم که مهربونیم پیش خدا گم نمیشه

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2728
خدایی هر کسی کرونا میگیره توقع یه احوالپرسی ساده رو داره ،شوخی که نیست خیلیا دور از جون شما از این ب ...

آره به خدا شوهرمن ۱۴ روز بستری شد 

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

اره

زنداداشم

من تا پای مرگ رفتم با کرونا

همه ی دوستان و فامیل زنگ و حال و احوال

اما ایشون ی پیام هم تا به حال ندادن.هیچ مشکلی هم باهم نداریم ها.کرونا گرفته بود هی زنگ و غذا و...

این نیز بگذرد.رو سیاهی می مونه فقط براشون

و دیگه نباید انتظار محبت داشته باشن

هرچند من نمیتونم بد باشم

خدارو بابت همه چی سپاسگزارم😊