2726

سلام ، من هفت جلسه رفتم . الان بعد دو ماه باز موها در اومده . راهکار چیه ؟ از کجا بدونم ؟ 

بعد هفت جلسه اصلا نباید مو رویش داشته باشه ؟ 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من آزمایش هورمونی دادم مشکلی نداشتم..خیلیم گرون شد پام..ولی بعدچندماه فهمیدم تنبلی تخمدان دارمودلیلش همونه..قرص خوردم خوب شدم

عضو گروه بامداد خماروزن فعلی 61🤩✓قد۱۵۸✓وزن شروع۶۶🤩✓وزن هدف اول ۶۳✓وزن هدف دوم۶۰✓✓«برای قوی بودن ومادر وهمسری کافی بودن تلاش میکنم»
چن شد هزینش

دوسال پیش دویست تومن شد درصورتی که قبلاً داده بودم ومی‌دونستم مشکل هورمونی ندارم..اما بعد علائم تنبلی سونوگرافی رفتم وتنبلی تخمدان دلیلش بود.

عضو گروه بامداد خماروزن فعلی 61🤩✓قد۱۵۸✓وزن شروع۶۶🤩✓وزن هدف اول ۶۳✓وزن هدف دوم۶۰✓✓«برای قوی بودن ومادر وهمسری کافی بودن تلاش میکنم»

وای منم هشتمین جلسمه همش درومده اما خیلی نازکه

ازدواج واقعا غم انگیزه 😞فکر کن بعد از چند سال میبینی اونی که دوش میگرفت ادکلن میزد میومد دیدنت 😍😙😙از فلسفه جهان غرب میگفت😌 حالا میشینه سر میز شام از کیفیت گوزیدنِش🙊واست تعریف میکنه😐😂😂😂ینی خاک بار ساراتان ✋
من آزمایش هورمونی دادم مشکلی نداشتم..خیلیم گرون شد پام..ولی بعدچندماه فهمیدم تنبلی تخمدان دارمودلیلش ...

برای تنبلی تخمدان چه قرصی خوردی؟ دکتر به من پروژا5 داده نمیدونم باهاش خوب میشم یا نه😞یه دوره قرص مصرف کردم فایده نداشت 

یه صلوات بفرس😍💛
برای تنبلی تخمدان چه قرصی خوردی؟ دکتر به من پروژا5 داده نمیدونم باهاش خوب میشم یا نه😞یه دوره قرص مص ...

خوب نمیشه کنترل میشه..متفورمین واسپیرونولاکتون..وال دی..نمی‌زارم موها ب زائد بیشتربشه وازچاقی جلوگیری میکنن