1874
2106
نمیخام دیگه راهش بدم چون باجاریم رابطه داره تایپکهای قبلیم هست. کامل اونایی ک درجریانید

دمت گرم شیر زن به تو میگن خوب بهش کردی 

حالا درسته ما زشتیم ولی وقتی صورتمونو میشوریم مژه و ابرو مون سر جاشه😑😐

توپ جشنواره تا70% تخفیف شلیک  شد

جشنواره پرتخفیف گود بای سامر خانومی

نمیتونیم که بریم تک تک تاپیکای قبلتو بخونیم ببینیم جریان چیه قشنگ تعریف کن از کجا متوجه شدی چرا برادشوهرتون باور نمیکنه 

زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟
2124
نمیخام دیگه راهش بدم چون باجاریم رابطه داره تایپکهای قبلیم هست. کامل اونایی ک درجریانید

فیک بنظر میاد🤷🏻‍♀️

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  !WTF : Wow That's Fantastic
2050
نمیتونیم که بریم تک تک تاپیکای قبلتو بخونیم ببینیم جریان چیه قشنگ تعریف کن از کجا متوجه شدی چرا براد ...

من چند تا تاپیکاش خوندم کلا همشون داغونن از خودش گربته تا داداشش تا شوهرش 

تصور من اینه کلا کاربر فیکه هر از چند گاهی تاپیگهایی با نضمون روابط کثیف میزنه یا کلا داغونن دیگه به هم میان همشون 

دعا کنید  منم مثل خیلی از نی نی سایتیها تاریخ۹۹/۹/۹را  به خیلی از ارزوهام برسم ......زمان زیادی را تو این دنیا بودم و الان بشدت به موفقیت نیاز دارم
چرااینومیگی چون سرت نیومده اگه یه جاری مثل من داشتی که خودشیرینی بودوپررواینارونمیگفتی. زندگیم بخاطر ...

نمیدونم، نی نی سایت بدبینم کرده🤷🏻‍♀️

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  !WTF : Wow That's Fantastic
2129