2137
2106
چن بارم سوار شدی بهش بگو پول همراهت نیس ببین عکس العملش چیه

دیگه باهاش بیرون نمیرم. اما بهش حتما میگم فلانی همیشه پول نقدی تو کیفت داشته باش

ترجمه، تدریس، تحقیق، پاورپوینت و ... با کیفیت عالی 

وای رفتم لباس بارداریمو که دیگه لازمم نمیشه با تخفیف تو کمدا فروختم با پولش هم همونجا واسه دخترم یه ست پاییزی شیک گرفتم. تو هم اینجا هستی؟

2124
2050
خب مثلا؟! 

عزیزم تا گفت پول ندارم توهم تو کیفت یکم نگاه کن بگو عه منم همراهم نیست الان اکثرا تاکسیا کارت خوان دارن بگو اینجا بکش یا بگو به راننده بگو پول نقد نداریم شماره کارتشو بگیر الان براش واریز کن

پریروز با ۹۰۰ تومن برا دخترم لباس و‌برا خودم لوازم آرایش و چند تا چیز دیگه از دیجی کالا سفارش دادم ...

دیجی کالا عالیه

بی احساس دیدی گفتم ته این رابطه بن بسته 💔دیدی قلب سنگیت از هیچی نمیترسه 💔بی احسـاس💔 لعنت ب اون شب ک تو گفتی من دیگه بر نمیگردم💔 لعنت ب اون شب که تا صبح گریه میکردم 💔شادمهر    Aşk acısı taşımayan yürek ;ya deliye aitrir, ya ölüyeMevlana     هر کس بخاطر ظلمی که بهت کرده، مستحق مجازاته!اگه ببخشیش، اونو از حقش محروم کردی...           دیگه باید بری اگه حال دلمون بده اخه مگه این رابطه چه گلی به سرمون زده بیا دیگه باور کن بینمون هیچ حسی نیست این تاثیر داروی بی حسی نیست ما زبون همو بلد نشدیم آخر نیست غمت شاید نکنی باور مرگ ی بار شیون ی بار سخته ولی برو منو راحت بذار نشد که بشه خب نخواستی بشه مگه قلب من دیگه تا کجا میکشه           #پازل          خانندگی دوس دارم😢   ی دختریم ک عاشق رقص و موزیکه💟💟💟 بردی دل از باورِ من، ای ترک غارتگر من مِی بردی از ساغر من ،یکدم بشین در بر من دلبر، ای ترک غارتگر من دستی بکش بر سر من جانم رسید بر لب من ای دلبره دیوانه ی من😍        همیشه عشق باشد همیشه برکت با باشگاه پرواز650😍😍😍                                         🌹  شبکه دو  🌹                            😍 من یک دختر ترکم😍  یک دهه ۸۰ایم😎

مجردی با دوستم بعد بچه دار شدنش ویگه وقت نداره، مامانم اصلا سلیقش به من نمیخوره بدشم میاد پول بالای لوازم ارایشی بدم، با شوهرم یا تنها میرم

لطفا از من خوشتون بیاد ولی من محلتون نذارم، باشه؟  ᥬ😳᭄

من یا تنها 

از دیجی کالا

باهمسر

بی احساس دیدی گفتم ته این رابطه بن بسته 💔دیدی قلب سنگیت از هیچی نمیترسه 💔بی احسـاس💔 لعنت ب اون شب ک تو گفتی من دیگه بر نمیگردم💔 لعنت ب اون شب که تا صبح گریه میکردم 💔شادمهر    Aşk acısı taşımayan yürek ;ya deliye aitrir, ya ölüyeMevlana     هر کس بخاطر ظلمی که بهت کرده، مستحق مجازاته!اگه ببخشیش، اونو از حقش محروم کردی...           دیگه باید بری اگه حال دلمون بده اخه مگه این رابطه چه گلی به سرمون زده بیا دیگه باور کن بینمون هیچ حسی نیست این تاثیر داروی بی حسی نیست ما زبون همو بلد نشدیم آخر نیست غمت شاید نکنی باور مرگ ی بار شیون ی بار سخته ولی برو منو راحت بذار نشد که بشه خب نخواستی بشه مگه قلب من دیگه تا کجا میکشه           #پازل          خانندگی دوس دارم😢   ی دختریم ک عاشق رقص و موزیکه💟💟💟 بردی دل از باورِ من، ای ترک غارتگر من مِی بردی از ساغر من ،یکدم بشین در بر من دلبر، ای ترک غارتگر من دستی بکش بر سر من جانم رسید بر لب من ای دلبره دیوانه ی من😍        همیشه عشق باشد همیشه برکت با باشگاه پرواز650😍😍😍                                         🌹  شبکه دو  🌹                            😍 من یک دختر ترکم😍  یک دهه ۸۰ایم😎
واسه پرو میری کسی نظر نمیده 

نه اصلا دوس ندارم کسی نظر بده چون نمیتونم تصمیم درستی بگیرم هر چیزی به دل خودم بشینه میخرم و میپوشم

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👶👣...nini is loading
1718