1874
2106

وای رفتم لباس بارداریمو که دیگه لازمم نمیشه با تخفیف تو کمدا فروختم با پولش هم همونجا واسه دخترم یه ست پاییزی شیک گرفتم. تو هم اینجا هستی؟

2124
2050

آنلاین میخرم همه‌چیز رو

{‌‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  گاهی باید دستتو بزاری زیر چونه تو‌ کارای بقیه رو‌نگاه کنی به دروغاشون، قضاوت کردناشون،بهونه هاشون، نه تایید کنی نه مخالفت،فقط خوب یادت نگه داری (:قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره ...
الانم همه چیا نمیشه خرید 

پریروز با ۹۰۰ تومن برا دخترم لباس و‌برا خودم لوازم آرایش و چند تا چیز دیگه از دیجی کالا سفارش دادم

لباس برا خودمم از اینستا میخرم

آخرین باری که رفتم بازار یادم نیس😅

{‌‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  گاهی باید دستتو بزاری زیر چونه تو‌ کارای بقیه رو‌نگاه کنی به دروغاشون، قضاوت کردناشون،بهونه هاشون، نه تایید کنی نه مخالفت،فقط خوب یادت نگه داری (:قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره ...
درکت میکنم منم چندتا دور ورم چتر دارم 

اخه خواهرم شاغله و پولدار شده. هیچوقت ۲۰ هزار تو کیفش نمیذاره. میخام بهش بگم سر فرصت که پول نقدی داشته باش 

ترجمه، تدریس، تحقیق، پاورپوینت و ... با کیفیت عالی 
اخه خواهرم شاغله و پولدار شده. هیچوقت ۲۰ هزار تو کیفش نمیذاره. میخام بهش بگم سر فرصت که پول نقدی داش ...

چن بارم سوار شدی بهش بگو پول همراهت نیس ببین عکس العملش چیه

2051