2726

مثلا اگه بخوایم یه تایمی رو خونه نباشیم چیکار کنیم بیرون...؟؟

اللَّهُمَّ عجل لولیک الفرج🙏🏻سلامتی امام زمان (عج)صلوات🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیرون فقط پارک و پاساژ گردی رو دوست دارم

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2728
بیرون فقط پارک و پاساژ گردی رو دوست دارم

خب هر روز مثلا نمیشه رفت پاساژ یه چیزی که خانواده هم واسشون عجیب نباشه

اللَّهُمَّ عجل لولیک الفرج🙏🏻سلامتی امام زمان (عج)صلوات🥀
خب هر روز مثلا نمیشه رفت پاساژ یه چیزی که خانواده هم واسشون عجیب نباشه

پس برو پیاده روی و ورزش تو پارک 

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
😂😂😂اقا چند تا دیگه هم بگو گناه دارم    

باشگاهم خيلي خوبه ب هيچ وجه جواب نميدي اسوده ميپيچي 

خرجيم نداره ي كتوني ميبري با خودت فقط 😁

خدایا …در جست‌وجوی آنچه کهبرایم مُقدر نکرده‌ ايخسته‌ ام مکن ش  
2706