2726

دخترم 3 ماهشه، هنوز از وقت زایمانم پریود نشدم، دخترم خیلی اذیت میکنه، من همیشه تو رابطه جلوگیری داشتیم فقط موقعی که دخول نداشتیم از جلو گیری استفاده نکردیم یه بار، الان خیییلی نگرانم میترسم حامله باشم بچم همش شیر خشک میخوره فقط روزی یکی دو بار شاید سینه تو خواب بخوره، اما دو هفتس موقع بیداری خوشحاله و میحنده اما موقعی که خوابش میاد به زور میخوابونمشو خییییلی گریه و اذیت میکنه، بنظرتون حاملم؟!!! 

بله باردار باشی روی طعم و مزه اثر داره و باعث دل درد و بی قراری میشه

دعای مادرا عجیب گیراست... یادته همیشه میگفتی الاهی پیر شی مامان... چه زود مستجاب شد... از وقتی رفتی یه شبه پیر شدم مامانم😭😭😭😭                  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه عزیزم نیستی برای اطمینان یه بی بی چکم بزن

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
اخه یه روز شیره خودمو کلا نخورد ولی بازم همونچوری بود

پس شاید مشکل از چیز دیگست

دعای مادرا عجیب گیراست... یادته همیشه میگفتی الاهی پیر شی مامان... چه زود مستجاب شد... از وقتی رفتی یه شبه پیر شدم مامانم😭😭😭😭                  

سلام.

شاید از اول خیلی شیشه دادین به دختر گلتون.

حامله هم بشین تا پنج ماه اول بارداریتون شیرتون تغییر نمیکنه.

برای شادی روح مادرم و همه رفتگان میشه لطفا 🙏صلوات بفرستید 🤲❤💐
سلام. شاید از اول خیلی شیشه دادین به دختر گلتون. حامله هم بشین تا پنج ماه اول بارداریتون شیرتون تغ ...

جدییییی؟ 

اره شیشه خورده

فکر کنم چون شیر خودمو کم میخوره شیرم تو سینه میمونه و ترش میشه

بنظزتون واقعا نیستم؟!!! 

نه منم تو دوران شیردهیم. ولی پسرم الان ۱ سالشه. سه ماهه تازه پریود میشم ولی خیلی نامنظمن. منم هرباز با دیر شدن پری فک میکنم باردارم. تست میزنم میبینم منفیه.

چون شیرخشک هم همزمان میدین واسه همون بی قرار میشه بعد شیرمادر احتمالا و اینکه هنوز رحمتون آماده بارداری نیست. 

خیلی بندرت پیش میاد تو ۳ ماهگی خانم باردار بشه.. 

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.