2737
2734
عنوان

این زن ول کن من نیست دیوونم کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 440 بازدید | 37 پست
یکبار برا همیشه تکلیفتو روشن کن حتی اگه جنگ و دعوا بشه جنگ اول به از صلح اخر

خسته شدم انقد بخاطرش دعوا کردم ، اونم هدفش همینه ما دعوا کنیم و اون روزمون خراب شده سرد شیم بهم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ترجیح میدم با همسرم بگردم تا خرج غریبه ها کنم

آره واقعانم آدم دوست داره بعضی جاهارو با شوهرش دوتایی برن بگردن،، بعضی جاهاهم واقعا دسته جمعی کیف میده

همیشه دوست داشتم از این آدمای درونگرای مرموز و خفن باشم که همه در عَجبند که این توی زندگیش چی داره میگذره؟ ولی متاسفانه یه برونگرای اوسکول از آب درومدم که منتظرم تا یه شنونده پیدا کنم تا کل زندگیمو واسش تعریف کنم🤐🥴
2728
بره بالاخره شمام ب یه بلوغی رسیدین که ازدواج کردین یعنی نمیتونین برای خودتون تصمیم بگیرین؟ فوقش ق ...

شوهرم با من هماهنگ نیست چون طرف صبح تا شب باهاش بیشتر از زمانی ک ما باهمیم

من ترجیح میدم با همسرم بگردم تا خرج غریبه ها کنم

خب برا همینه میگم اخلاق نداری! 

وقتی اینطور هستی از اول با هیچ ادمی معاشرت نکن

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
میدونه ما آخر هفته ها ی جایی بالاخره میریم دور بزنیم از قبل براش برنامه میریزن

عزیزم واقعا نمیتونی بگی ببخشید تصمیم داریم دو نفری بریم؟؟؟ من چرا انقدر راحت نه میگم🙄

من باردارم و بارداری خیلی سختی رو دارم میگذرونم مدام دردهای جدید رو تجربه میکنم و خیلی شرایط روحی و جسمیم سخته. میشه لطفا برام از ته قلبت دعا کنی؟ 🥺
خسته شدم انقد بخاطرش دعوا کردم ، اونم هدفش همینه ما دعوا کنیم و اون روزمون خراب شده سرد شیم بهم  ...

دعوای درست نکردی عشقم😆😆😆

به هرحال شوهرت تنها کسیه ک میتونه این مشکلو حل کنه اونم با کات یا کم رنگ کردن ارتباطش با اونا

خدایا شکرت که بعد ۲ سال و ۹ ماه جواب این همه انتطار و دکتر رفتنم رودادی،خیلی ممنون که مهدیارمو سالم گذاشتی تو بغلم.......همه ما ادمهایی که بقیه فکر میکنن نیستم ،بیشتر ما آدمهایی هستیم که به صورتمون نقاب زدیم تا کسی دردمون رو نفهمه
2738
کامل نخوندم همون دوخط اول یکم اقتدار داشته باش نمیتونی یه ادم اضافی و از زندگیت حذف کنی؟ب همسرتم رک ...

من میگم اما همسرم خام خودشون کردن ، همش باید خرجشون ما بدیم خودشون میچسبونن 

واییییی امان از ادمای سر بار 

عجبا

نکنید خب شاید اینا دلشون بخواد ی جا تنها برن

اه

اسی اعصابم خورد شد،باقِشلا

باتچکر

ادم میشناسم وقتی میره عروسی مهمونی تولد اینا ،اگه بعدش یه بلایی سرش نیاد یعنی چشم نخورده،و اگه چشم نخورده باشه به این باور میرسه که به اندازه کافی زیبا نبوده😢
شوهرم با من هماهنگ نیست چون طرف صبح تا شب باهاش بیشتر از زمانی ک ما باهمیم

ببخشید ولی عزیزم مشکل شما ریشه اش رفیق بازی همسرته

اینو حل کنین بقیه اشم حل میشه

دورترین نزدیکِ من🖇❤️                                             
دسته جمعی که بیشتر خوش میگذره، حالا خوشت نمیاد بهش پیام بده بگو عزیزم ما اخر هفته نمیتونیم بیایم دو ...

نه چون هدف داره نمیره ، کلی تیکه بارش کردم کلی گفتم من سرم شلوغه بیخیال نمیشه

2706