2410
2553
عنوان

این زن ول کن من نیست دیوونم کرد

439 بازدید | 37 پست

بچه ها ی غلطی کردم با زن ،رفیق شوهرم ی معاشرتی داشتیم در حد ی هفته ، حالا زن ول کن نیست ، چپ و راست خودش میچسبونه بهمون ، خیلی موذی و ....ی روز خوش واسم نذاشته ، از دوستی شوهرش با شوهرم نهایت سو استفاده رو می‌کنه ،هرجا آخر هفته بخوابم بریم حتی ی فرحزاد ساده از قبل برنامه میچینه به شوهرش میگه ک به شوهرم بگه ما هم میایم ، اختلاف میخواد بندازه بینمون ،ک من بگم چرا اینا میان و...دعوامون شه،چنان شوهرم میپزه دوستش ک نگو ، تمام روزای خوشمون زهر کرده بهم، هر تعطیلی بشه از قبل براش برنامه میریزن ،منم هرچی به شوهرم میگم گوش نمی‌ده دیگه میگه دسته جمعی خوبه ، دیگه دونفره جایی نمیریم ،زن ی سره درحال پیام دادن به من از شب تا صبح ،من هزار تا پیام یکی جواب میدم سربالا ول کن نیست،اخر بلاک کردمش گفتم عزیزم من وقت کافی برای وقت گذرانی با شما ندارم ،شوهرش فرستاد ک شوهرم پر کنه ،شوهذم اومد خونه گفت کارت زشته و ...از بلاک دربیار اما حرف نزن باهاش در آوردم شروع کرد دوباره،

الان این آخر هفته آخرین تعطیلی تابستون منه، برداشته استخر اجاره کرده ک بیاین بریم ،در صورتی ک همین استخر اولین بار با ما از نزدیک دیده بود، حالا یاد گرفته، من خودم برنامه ریخته بودم برا خودمون ، حالا من میگم نمیام ، این شده بحث بین من و شوهرم ، کلا هدفش اینه بین ما اختلاف بندازه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

کامل نخوندم همون دوخط اول

یکم اقتدار داشته باش نمیتونی یه ادم اضافی و از زندگیت حذف کنی؟ب همسرتم رک بگو قرار نی هرجا میریم اونام بیان.همین

من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم،تا دیگه حرفشونو ادامه ندن😏
2714

یکبار برا همیشه تکلیفتو روشن کن حتی اگه جنگ و دعوا بشه

جنگ اول به از صلح اخر

خدایا شکرت که بعد ۲ سال و ۹ ماه جواب این همه انتطار و دکتر رفتنم رودادی،خیلی ممنون که مهدیارمو سالم گذاشتی تو بغلم.......همه ما ادمهایی که بقیه فکر میکنن نیستم ،بیشتر ما آدمهایی هستیم که به صورتمون نقاب زدیم تا کسی دردمون رو نفهمه
چرا خب اونارو از اینکه آخر هفته جایی میرین مطلع میکنین که اونم بخواد بیاد؟ نگین بهشون

میدونه ما آخر هفته ها ی جایی بالاخره میریم دور بزنیم از قبل براش برنامه میریزن

فقط میتونم‌بگم ازش دوری کن حسابی وگرنه کارو ب حاهای باریک‌میکشونه عین همین بلا سر من  اومده بخوای خصوصی توضیح میدم ولی همین قدر بدون ک این زن میتونه زندگیتو ب اتش بکشه

آخه خیلی زیرکانه پیش میره

بره

بالاخره شمام ب یه بلوغی رسیدین که ازدواج کردین

یعنی نمیتونین برای خودتون تصمیم بگیرین؟

فوقش قطع رابطه میکنین باهمچین ادمایی

دورترین نزدیکِ من🖇❤️                                             
2706