2737
2739
عنوان

عاشق نامزدمم ولی مادرم نمیزاره😔

634 بازدید | 59 پست

بچها خیلی ناراحتم خیلی لطفا یکی بیاد بگه باید چیکار کنم 

من و نامزدم خیلی همو دوست داریم حداقل من خیلی دوسش دارم حتی نمیتونم نبودشو تصور کنم. اما مادرم یک سره داره منو ناراحت می‌کنه از همون اولم اینطور بود از همه چی ایراد میگیره همش نامزدمو مسخره می‌کنه دلمو میشکونه نمی‌دونم باید چیکار کنم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم با ناراحتی چیزی درست نمیشه باید باهاش حرف بزنی ببینی اول مشکلش با نامزدت چیه بعد قانعش کنی که حق انتخاب داری و مسخره کردن درست نیس 

منم مادرم یه مدت از انتخابم هی ایراد میگرفت تا اینکه جدی نشستم حرف زدم گفتم تا یه جایی دخترکوچولوت بودم و درست و غلط رو نمیدونستم ولی الان تا حدودی یاد گرفتم و این حق منه خدا هم گفته بنده من حق انتخاب داره همه چی با صحبت کردن حل میشه صبور باش 

وای شما مگه به دل مادرت زندگی میکنی عزیزم مهم خودتی که دوسش داری و زندگی خوبی داری باهاش..توجه نکن

هنوز عقد نکردیم من نمی‌خوام توجه کنم ولی اون همش داره میگه داری خودتو بدبخت می‌کنی تو حیفی تو فلانی نمیتونم ببینم به کسی که دوسش دارم توهین کنه 

عزیزم با ناراحتی چیزی درست نمیشه باید باهاش حرف بزنی ببینی اول مشکلش با نامزدت چیه بعد قانعش کنی که ...

نامزدم قدش کوتاهه همین خوب چیکارش کنم اینو نمیشه درستش کرد دست خودشم نیست اگه هم بهش بگم دلش میشکنه

2738
نامزدم قدش کوتاهه همین خوب چیکارش کنم اینو نمیشه درستش کرد دست خودشم نیست اگه هم بهش بگم دلش میشکنه

عزیزم چندسالته که به حرف مادرتی؟

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

تو این مورد رو خودت پسندیدی و قبول کردی و نباید بزاری حرف اطرافیان روت تاثیر بزاره و اینم بگم بشین با خودت حلش کن اول ببین یه زمانی بعد چندسال بازم سر انتخابت هستی یا نه میخوای قدشو تو سرش بزنی اگه جوابت به خودت این بود که نه تا اخر پای انتخابم هستم پس محکم با مادرت حرف بزن و بگو ک انتخاب اول و اخرم اینه

تو این مورد رو خودت پسندیدی و قبول کردی و نباید بزاری حرف اطرافیان روت تاثیر بزاره و اینم بگم بشین ب ...

ما چند ساله باهمیم اوایل یکم برام مهم بود و چند بازی به روش آوردم که خیلی دلش شکست و حتی گریه کرد ....... ولی الان اینقدر دوسش دارم که برام مهم نیست 

2706