2726
عنوان

سوال شرعی دارم خوشکلا +عکس

842 بازدید | 41 پست

سلام سوال من اینه که همینکه اذان مغرب رو بده میتونم نماز عشا رو هم بخونم یانه .چون گوشیم با فاصله و جدا میگه اذان هارو واسه همین دو دل شدم چون باهم فاصله دارن اذانشون .من هیچ مرجع تقلیدی ندارم .اینم بگم شیعه هستم .اینم عکس فاصله زمانی اذان مغرب و عشا رو میتونید ببیند .واینکه اینم ۷ و ۵۰ دقیقه هوا تاریک میشه .

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

@بانوی بی نشان

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
شیعه ها بله جفتشونو و باهم میخونن

میدونم ولی خب فاصله اذان هارو ببین 

مشکلی نداره گلم.‌ برای اطمینان بذار اذان مغرب تموم بشه، بعدش نماز مغرب رو بخون و بلافاصله عشا. 

کلا نماز عشا رو بعد از گذشتنِ زمانی به اندازه‌ی خوندن نماز مغرب از اذان مغرب، میشه خوند. یعنی بلافاصله. 

التماس دعا ❤️

عزیزم فضیلت نماز اول وقت بسیار بالاست. اصلش هم همینه. یعنی باید بین نماز مغرب و عشا تقریبا ۵۰ دقیقه فاصله هست . حالا میگن به اندازه وقتی که برای نماز مغرب میذاری فاصله بذاری کافیه یعنی ۵ دقیقه . ولی نماز اول وقت یه چیز دیگست 😊

مشکلی نداره گلم.‌ برای اطمینان بذار اذان مغرب تموم بشه، بعدش نماز مغرب رو بخون و بلافاصله عشا.  ...

ممنون عزیزم 

میدونم ولی خب فاصله اذان هارو ببین 

اره عزیزم دیزم ولی خب تو احکام و اینا میگه هم زمان هم میشه خوند جدا هم میشه البته با فاصله کم 

دخمل مامان پسمل مامان عاشقتونم نفسای مامان  

خب بلافاصله که نمیخونی، اول نماز مغربو میخونی دیگه، همون مقدار فاصله کفایت میکنه، درضمن برای خودت یه مرجع تقلید انتخاب کن.

خدایا هزار بار شکرت          کاربری سوم                                       
2706