2726

من طلاهای ظریف  زیاد دارم ..حتی طلاهایی که کودکی برام میگرفتن رو هم دارم..حالا به نظرتون چیکار کنم باهاشون؟ 

بذا هروقت میخواستی خونه یا ماشین بخری نقدشون کن

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میخوام سال دیگه ماشین بخرم ..به نظرتون پولشو بزارم تو بانک که سود داشته باشه یا بورس؟

خب بهتره ایران خودزو و سایپا قرعه کشیها رو شرکت کنی 

اگه برنده شدی طلاتو بفروش

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵
اکه وزنش زیاده بانک ملی شعبه کارگشایی میتوتی بزاری و وام بگیری اگه قصد فروشش رو داری تبدیل به آپارت ...

میخوام بفروشم چون پولش در حد ماشین نیست بزارم بانک یا بورسی چیزی ...به نظرتون خوبه؟ 

میخوام سال دیگه ماشین بخرم ..به نظرتون پولشو بزارم تو بانک که سود داشته باشه یا بورس؟

برا خرید ماشین پول کم داری؟

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
برا خرید ماشین پول کم داری؟

خودم که مجردم بابام میخواد ماشین برام بخره ولی دوست دارم خودمم یه پس اندازی داشته باشم ...کلا هدفم اینه این طلاهای ظریف و ریز رو بفروشم بزارم تو بورس که بیشتز بشه 

میخوام بفروشم چون پولش در حد ماشین نیست بزارم بانک یا بورسی چیزی ...به نظرتون خوبه؟ 

بورس اگه بلدی وارد شو

وگرنه مثل پارسال که خیلیها ضرر کردن ممکنه پول طلاهاتم ببازی

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵
خودم که مجردم بابام میخواد ماشین برام بخره ولی دوست دارم خودمم یه پس اندازی داشته باشم ...کلا هدفم ا ...

اول خوب اموزش ببین یا بده ب یکی برات سبدگردانی کنه

بانک که الان سود خوبی نمیده 'بورس هم که همه ضرر کردن وداراییشون رو از دست دادن 'بذار همینجوری طلاهات بمونه 

بورس اگه بلدی وارد شو وگرنه مثل پارسال که خیلیها ضرر کردن ممکنه پول طلاهاتم ببازی

بورس رو بابام بلده .....درکل کاردرستیه به نظرشما ؟؟یعنی پول طلا ها رو میتونم از طریق بورس یا بانک بیشتز کنم؟