2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
تو دعا کن من باشم 

ان شاءالله که هستی برات صلوات فرستادم

دخترم ۱۳اردیبهشت باروش زایمان طبیعی به دنیا اومد😍🥰خدایا مواظب دخترم باش به خودت سپردمش😍😘برای سلامتی نی نیم صلوات میفرستی؟اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم😊 هرچی خدابخواد خدا که بدنمیخواد😍❤الهی داده ونداده ات را شکر😘🤲🏻
2714
مرسی عزیزمممم

خواهش گلم😘

دخترم ۱۳اردیبهشت باروش زایمان طبیعی به دنیا اومد😍🥰خدایا مواظب دخترم باش به خودت سپردمش😍😘برای سلامتی نی نیم صلوات میفرستی؟اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم😊 هرچی خدابخواد خدا که بدنمیخواد😍❤الهی داده ونداده ات را شکر😘🤲🏻
من ۵ هفتمه نی نی اولمه😁البته بعد سقط پارسالم تو ماه اول خودمون خواستیم

منم ۵ هفتم منم نی نی اول 😍 دکترم رفتم ساک بارداری رو دیده ؟

گر فلک با من نسازد چرخ را وارون کنم 💪   هی ذلیل بشی روزگار...
منم ۵ هفتم منم نی نی اول 😍 دکترم رفتم ساک بارداری رو دیده ؟

ای جانم مبارک باشه😍من چند روزه بی بی چکم مثبت شده فردا میرم ازمایش بدم .گفتن زودتر نرو سونو صبر کن ۸ هفته برو که الکی استرس نگیری .واسه شما دیده؟

ای جانم مبارک باشه😍من چند روزه بی بی چکم مثبت شده فردا میرم ازمایش بدم .گفتن زودتر نرو سونو صبر کن ...

سلامت باشین همچنین ❤ منم دو روز ازمایش دادم 

نمیدونم کی برم دکتر منم میخام استرس الکی نگیرم 

شما دل و کمردردم دارید یا پادرد

گر فلک با من نسازد چرخ را وارون کنم 💪   هی ذلیل بشی روزگار...
2706