2410
2553

امروز ازدندون دردمردم زنده شدم چندروزه درگیرشم رفتم عکس گرفتم گفتن دندونت۸تاش پوسیده ک یکیش عقله باید کشیده شه خیلی میترسم تاحالا نکشیدم جداازاینا ی ماه دیکه میتونم درست‌کنم چون پول لاموجود...

حالا گفته۴ساعت یکبار ژلوفن واستا بخور ۸ساهت ی بارم اموکسی گفتم حتی دردنداشتم ژلوفنوبخورم گفت اره موندم چرا۴ساعت

پشت وپناهم خداس وقتی خالق‌کل جهان هستی خداست به غیر او امید بستن اشتباس...هرخواسته ای دارین فقط ازخودش بخاین نه از بندش...اگه باتمام ایمانت ازخودش خواستی بی شک بهش میرسی....خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت همه چی...تیکرتولد۲سالگی گل پسرم

وااا ژلوفن ۴ ساعت یبااار ؟؟؟ بابا میزنه معدتو داغون میکنه 

برو شیاف دیکلوفنات ۱۰۰ استفاده کن اب رو اتیشه 

من کشیدم درد نداره در حد چند روز یکم اذیتت میکنه ولی قابل تحمله 

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وااا ژلوفن ۴ ساعت یبااار ؟؟؟ بابا میزنه معدتو داغون میکنه  برو شیاف دیکلوفنات ۱۰۰ استفاده کن ا ...

ب برادرشوهرم‌گفتم گفت من ی بار بدون اینکه دکتر‌بگه مسکن خوردم تندتند بعد ک رفتم گفت انقدمسکن خوردی عصب دندونتو داغون کردی گفت شاید بااین کار‌میخاد چندروز حال خوب نگهت داره تا درست کنه

پشت وپناهم خداس وقتی خالق‌کل جهان هستی خداست به غیر او امید بستن اشتباس...هرخواسته ای دارین فقط ازخودش بخاین نه از بندش...اگه باتمام ایمانت ازخودش خواستی بی شک بهش میرسی....خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت همه چی...تیکرتولد۲سالگی گل پسرم
2720
اصلا درد نداره گلم من کشیدم

عصب کشی کردما ولی ازدندون کشبدن میترسم امروز ی خانوم دندون عقلش پوسیده بود میگف فوبیا دارم بعد دادمیزدا دیدمش ترسیدم😐شما دندون عقلتون پوسیده بود؟اول میگم تاجایی ک بتونم اون یکیا رو درست‌کننم بعدعقل

ب برادرشوهرم‌گفتم گفت من ی بار بدون اینکه دکتر‌بگه مسکن خوردم تندتند بعد ک رفتم گفت انقدمسکن خ ...

عزیزم حال دندونت شاید خوب شه ولی حال معدت داغون میشه اصلا به نظرم این کار نکن ژلوفن خیلی قویه ولی بازم نظر خودت محترمه بلاخره دکترت از من بیشتر حالیشه 😅

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 
عصب کشی کردما ولی ازدندون کشبدن میترسم امروز ی خانوم دندون عقلش پوسیده بود میگف فوبیا دارم بعد دادمی ...

اره اصلا انقد درد شدید یود کشیدم راحت شدم اصلا اذیت نکردجاشم اذیت نکرد خداروشکر

2714
کشیدنش که هیچی نمیفهمی . ولی چند ساعت بد دردش شروع میشه تا ی روز . چون داخلش لثه گودال میشه غذا خورد ...

همش فکر میکنم دندونمو از لثه میخاد بکشه بیرون خیلی دردداره  راستی دارو نخوردی مگه بعدش از عصب کشی سخت تره دندون‌کشیدن؟

همش فکر میکنم دندونمو از لثه میخاد بکشه بیرون خیلی دردداره  راستی دارو نخوردی مگه بعدش از عصب ک ...

بعدش چرا کپسول چرک خشکن نوشته بود . من بعد عصب کشی هم درد داشتم . ولی کشیدن چون جاش خالی میشه اذیت کننده س . وگرنه بیرون کشیدن دندون اصلا متوجه نمیشی .‌من فردا وقت عصب کشی دارم یاد آمپولش میفتم عصبی میشم ای خدا 

بعدش چرا کپسول چرک خشکن نوشته بود . من بعد عصب کشی هم درد داشتم . ولی کشیدن چون جاش خالی میشه اذیت ک ...

امپولش چیزی نیس ک اون لحظه ک داره عصبشو میکشه بیرون ادم ی جوری میشه