2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی دلم میخواد به استارتر یه به تو چه بزرگ بگم و بگم و چ سودی به حالت داره 😐😂

نینی سایت دنیای عجایبه  از اعتیاد آوری غیر قابل پیشبینی ب اینجا تا گیس و گیس کشی تو تاپیک های عقیدتی سیاسی  موضوعاتی که فکرشو نمیکنی پربازدید بشن  و کاربرای مهربونی و خوش ذوقی که خنده به لبت میارن   چجوری یه کاربری رو سه سال نگه میدارین؟😐 من هر چهار ماه یه بار میترکونم شناسایی نشم کاربری سوممه   
2720
هلو با پشم هم خوبه

یسسس🙂

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
من کرجم گلم کلا تو کرج یدونه مرکز هستش ساختمان نگین البرز آزمایشگاه پارس ژنوم  زیر نظر دکتر شهر ...

آهان ان شا الله که خیره ⁦❤️⁩

چقدر گرون😭من فکر کردم کلا میشه ۱۵میلیون 😐

آخه تهران گفتن از ۶۰۰هزار شروع میشه تا ۱۵میلیون😞

پس نفری ۱۵تومنه؟

من شنیدم دکتر هاله  اخوان نیاکی  خیلی عالیه بابل هستن ایشون 

گفتم ازشماهم بپرسم تا ان شا الله ی تصمیمی بگیرم

ممنونم 🌼

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                      
من کرجم گلم کلا تو کرج یدونه مرکز هستش ساختمان نگین البرز آزمایشگاه پارس ژنوم  زیر نظر دکتر شهر ...

یعنی ۲۷میلیون شد ازمایشتون؟؟؟

بعد جوابش رو نمیفرستن خارج؟؟اخه شنیدم جاهایی هست که میفرستن

راستی بیمه قبول می‌کنه هزینه اش رو؟؟ چ بیمه ای؟؟

شرمنده انقدر سوال پرسیدم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                      
2714
آهان ان شا الله که خیره ⁦❤️⁩ چقدر گرون😭من فکر کردم کلا میشه ۱۵میلیون 😐 آخه تهران گفتن از ۶۰۰هزار ...

برای منم اگه مشکلی تو ژن هام پیدا نمیشد همون ۱۵ بود اما چون مشکل داشتم مجبور شدن از همسرمم آزمایش بگیرن که اونم شد ۱۲ تومن 

انشالله که آزمایش شما خیر باشه و با کمترین هزینه تموم شه 

فروردین ۱۴۰۰ تست ژنتیک دادم شهریور جوابش اومد ۸ تا جهش تو ژن هام بود حالا از همسرم تست گرفتن انشالله که اون سالم باشه و مشکلی پیش نیاد ۴ ماه دیگه جواب آزمایشش میاد برام دعا کنید   ❤❤              من ته تغاری پاییزم 😍😍👸🍂🍂                                                به رنگ رژم💄💄 گیر نده ..تو از سیاست های زنانه بی خبری... زن ها پای مهمترین داشته هایشان را با رژ لب سرخ امضا میکنند..💋💋💋.❤❤❤❤
یعنی ۲۷میلیون شد ازمایشتون؟؟؟ بعد جوابش رو نمیفرستن خارج؟؟اخه شنیدم جاهایی هست که میفرستن راستی بی ...

بله ۲۷ تومن فرستادن بلژیک آزمایشو 

بیمه تکمیلی خصوصی قبول میکنه مثل سینا و سامان مثلا تامین اجتماعی قبول نکرد 

منم بیمه نداشتم وگرنه اونجا داشت بهم رسیدی میداد که بدم بیمه دیگه نمیدونم بیمه چقدرش رو تقبل میکرد

فروردین ۱۴۰۰ تست ژنتیک دادم شهریور جوابش اومد ۸ تا جهش تو ژن هام بود حالا از همسرم تست گرفتن انشالله که اون سالم باشه و مشکلی پیش نیاد ۴ ماه دیگه جواب آزمایشش میاد برام دعا کنید   ❤❤              من ته تغاری پاییزم 😍😍👸🍂🍂                                                به رنگ رژم💄💄 گیر نده ..تو از سیاست های زنانه بی خبری... زن ها پای مهمترین داشته هایشان را با رژ لب سرخ امضا میکنند..💋💋💋.❤❤❤❤
برای منم اگه مشکلی تو ژن هام پیدا نمیشد همون ۱۵ بود اما چون مشکل داشتم مجبور شدن از همسرمم آزمایش بگ ...

آهان پس اینطوره ....

ممنونم همچنین شما

ان شاءالله که بهترین ها براتون رقم بخوره🌹

بله ۲۷ تومن فرستادن بلژیک آزمایشو  بیمه تکمیلی خصوصی قبول میکنه مثل سینا و سامان مثلا تامین اج ...

ممنونم از اطلاعات مفیدی که بهم دادی 

ان شا الله که شادی و برکت از آسمون برات بباره 🌼

ممنونم از اطلاعات مفیدی که بهم دادی  ان شا الله که شادی و برکت از آسمون برات بباره 🌼

خواهش میکنم گلم 

سپاس همچنین😘😘😍😍