2137
2106
برای منم اگه مشکلی تو ژن هام پیدا نمیشد همون ۱۵ بود اما چون مشکل داشتم مجبور شدن از همسرمم آزمایش بگ ...

آهان پس اینطوره ....

ممنونم همچنین شما

ان شاءالله که بهترین ها براتون رقم بخوره🌹

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                      
بله ۲۷ تومن فرستادن بلژیک آزمایشو  بیمه تکمیلی خصوصی قبول میکنه مثل سینا و سامان مثلا تامین اج ...

ممنونم از اطلاعات مفیدی که بهم دادی 

ان شا الله که شادی و برکت از آسمون برات بباره 🌼

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                      
ممنونم از اطلاعات مفیدی که بهم دادی  ان شا الله که شادی و برکت از آسمون برات بباره 🌼

خواهش میکنم گلم 

سپاس همچنین😘😘😍😍

فروردین ۱۴۰۰ تست ژنتیک دادم شهریور جوابش اومد ۸ تا جهش تو ژن هام بود حالا از همسرم تست گرفتن انشالله که اون سالم باشه و مشکلی پیش نیاد ۴ ماه دیگه جواب آزمایشش میاد برام دعا کنید   ❤❤              من ته تغاری پاییزم 😍😍👸🍂🍂                                                به رنگ رژم💄💄 گیر نده ..تو از سیاست های زنانه بی خبری... زن ها پای مهمترین داشته هایشان را با رژ لب سرخ امضا میکنند..💋💋💋.❤❤❤❤

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.