2137
2106

خاتون😂😂شوخیدم فعلاعقدم نرفتیم خونمون

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

جلوی بقیه اسمم + جان 

تو خونه تپلی 

تپلی بیا...

تپلی کجایی...

مهشید تپلی من 😂

آی دی اینستاگرام : d_geranbaha             من اگه به تو مشورت میدم ،اصلا به خاطر این نیست که از تو بیشتر میفهمم .فقط بیشتر از تو اشتباه کردم 💁‍♀️   راستی :میخوای یک زن قوی باشی ،حتی قوی تر از مردان 😉 پس زنانگی یاد بگیر  😎 یعنی شما بدون نیروی بازو هم میتونی قوی باشی (فرای جنسیت).عزیزان من درخواستی دوستی نمیتونم قبول کنم .من مشاور نیستم واقعا 🙏 چند وقتی  خیلی زیاد  درگیر مشکلات شما عزیزان  بودم و زندگی خودم تحت تاثیر قرار گرفته .هر آنچه میدانستم و تجربه کردم در تاپیک هام و اینستاگرام موجوده .بیشتر از آن در تخصص من نیست.سوالات هم تکراری است و خیلی هاش در تاپیک هام هست .مثلا تصمیم به طلاق واقعا در تخصص من نیست .پیشاپیش از اینکه فرصت گپ زدن با شما عزیزان در قسمت خصوصی را ندارم عذر میخوام ❤
2050

تو خونه 

بیرون

جلو بقیه

میگه پاییز 

حالا دنیا اینجوریه برام ،اینجوری که تو هم باید تموم بشی از فردا طرفای ظهر پرنده میشم،تموم میشم اگر  قراره دوست نداشته باشم چه کاریه که بمونم تو این دنیا من پرنده میشم،تو شاه ماهی من تموم میشم تو شروع خوشبحال دنیا که تو رو داره طفلک من،که ندارمت
2183
خخخ ای جان عزیزم .تصورش کردم با لحن مردونه خندم گرف

😂

تپلم نیستما 

لپ هام بزرگه 

اسمم شده تپلی 

آی دی اینستاگرام : d_geranbaha             من اگه به تو مشورت میدم ،اصلا به خاطر این نیست که از تو بیشتر میفهمم .فقط بیشتر از تو اشتباه کردم 💁‍♀️   راستی :میخوای یک زن قوی باشی ،حتی قوی تر از مردان 😉 پس زنانگی یاد بگیر  😎 یعنی شما بدون نیروی بازو هم میتونی قوی باشی (فرای جنسیت).عزیزان من درخواستی دوستی نمیتونم قبول کنم .من مشاور نیستم واقعا 🙏 چند وقتی  خیلی زیاد  درگیر مشکلات شما عزیزان  بودم و زندگی خودم تحت تاثیر قرار گرفته .هر آنچه میدانستم و تجربه کردم در تاپیک هام و اینستاگرام موجوده .بیشتر از آن در تخصص من نیست.سوالات هم تکراری است و خیلی هاش در تاپیک هام هست .مثلا تصمیم به طلاق واقعا در تخصص من نیست .پیشاپیش از اینکه فرصت گپ زدن با شما عزیزان در قسمت خصوصی را ندارم عذر میخوام ❤