2737
2734
عنوان

آخه چرا همش اینجوری میشه😔

66 بازدید | 5 پست

من از این دسته آدما بودم که همیشه نگران این بودم حرفم کسیو ناراحت نکنه.تا حالا به کسی بی احترامی نکردم

ولی میبینم بعضیا خیلی از دوستا یا همکلاسیای سابقم بی دلیل مثلا بلاکم میکنن یا آنفالوم میکنن.در حالی که من اصلا فعالیتی ندارم اینستا شایدهفته ای یدونه

حالا این یه نمونشه.من همیشه با احترام صحبت میکنم ولی جواب سربالا میشنوم یا یه جوری رفتار میکنن انگار مزاحمم.من به کسی هیچ بدی ای نکردم خسته شدم تاوان خوب بودنم همش بدی و بی احترامیه

بنظرتون چرا اینکارا رو میکنن؟

دخترا همه ناز هستن انسانای خاص هستن😝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من به دوستای سابقم اهمیت نمیدم حتی بیشترشون سال هاست ندیدم و خبری ازشون ندارم 

اونام همینجوری بودن 

کاربری سوممه از سال ۹۲ با نی نی سایت آشنا شدم، کاربری اولم(نیلوفرآبی) رو خودم خواستم تعلیق شه ولی کاربری دومم (کاریزما) رو به دلیل زدن حرف حق تعلیق کردن_من مبتلا به زیباترین بیماری جهان به نام سینستزیا یعنی حس آمیزی هستم، یعنی اعداد،حروف،کلمات و آدما هر کدوم رنگ و طعم و بوی خاص خودشونو دارن مثلا اسم نیلوفر برام سبز رنگ هست با صدای شرشر آب رودخونه عدد ۳ برام زرد رنگ هست و عدد ۷ سبز رنگ   ❤AMIR❤   پسر گلم زودتر به دنیا بیا و مامانی و بابایی رو حسابی خوشحال کن 😍 _ من تو این دنیا خیلی سختی کشیدم میشه برای خوشبختی و عاقبت بخیری یه صلوات بفرستید الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم £ خدایا به امید خودت£