2410
2553
عنوان

میایید نظر بدید😁کمی کمک خانوماا اقایون.

| مشاهده متن کامل بحث + 464 بازدید | 43 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ای بابا حالااینا دواداشتن چرابااین اختلاف سنی بچه دارشدن ی قرص میخوردمادرشوهرت دیگه 

🥺فهمیدن دختر سقتش نکردن

🤤❤عشقای مامان دلارا ودلارام و اروین و ارمین 🥺💜مامان دورتون بگردع
2720

عزیزم شما ممکنه ندونی جدا کردن یه بچه از والدینش چه بار روانی واسش داره میخوای خوبش کنی بدترش میکنی روانشناسا میگن بچه حتی موقتی هم از مادرش زیاد دور نمونه جدا ازین وجود بچه خونه شما رابطه شما و همسرتونم به چالش میکشه و چه بسا بچه پیش شما هم دعوا ببینه در روند زندگیش دخالت نکنین شاید پدر و مادرش آدم بشن 

2714
قبلش بایدمیخورددیگه وای دلم کباب شدبرابچه دخترزودتومحیط خانوادگی اینجوری شکسته میشه طفلی بچه 

🥺🥺😶من مادرش حساب میشم یه جورایی

به خاطر دعوا و عصبی شدن مادرشوهرم نزاشتم بهش شیر بده خودم بهش شیر دادم🥺تا میبینتم میگه زینب جونم مامانی و بابایی دعوا کردن منم اینقدر گریه کردم🥺با اون لحن بچگونش میگه دلم کباب میشه واسش

عزیزم شما ممکنه ندونی جدا کردن یه بچه از والدینش چه بار روانی واسش داره میخوای خوبش کنی بدترش میکنی ...

شوهرم چه بگم نه چه بگم اره میارتش 😀مادر پدرش نمیخانش خود شوهر خواهرم اصلا وابستشون نیست

الهی بمیرم جیگرم کباب شد

🥺🥺من تا باردار بودم خودم واسش لباس و وسایل میخریدم هرچی میخاس خودم حتی ناهارشم میفرستادم یا میرفتم اونجا یا میاوردمش خونه خودم  🥺

🥺🥺من تا باردار بودم خودم واسش لباس و وسایل میخریدم هرچی میخاس خودم حتی ناهارشم میفرستادم یا میرفتم ...

خدانگذره ازشون چرابچه رواوردن پس واسه ی شب لذت جلوگیری واسه همینه دیگه تونبودی اون بچه چی میشدعاقبتش ظلمه بخدا

خدانگذره ازشون چرابچه رواوردن پس واسه ی شب لذت جلوگیری واسه همینه دیگه تونبودی اون بچه چی میشدعاقبتش ...

🥺پدرشوهرم بچه میخاس تقصیر مادرشوهرمه 

🥺هیچ عاطفه ای نسبت به ای بچه نداره به خدا 

🥺شوهرم از اول میطونس بهم گقت که نازنین زهرا دنیا بیاد میارمش پیش خودمون وگرنه نابود میشه اونم که دختره روحیش لطیفه

2706