2733
2734
عنوان

دورهمی ممنوع

47 بازدید | 5 پست

روز هفتم مردادبا سردرد شدید بیدارشدم از قضا اون روز عید بود. من هم تو کرونا رفت و آمد رو کاملا محدود کردم حتی به مادرم هم ده روز یک بار سر میزنم. اون روز هم عید بود هم بین تولد خودم و دخترم. مامانم اصرار داشت که بریم خونه اش . ولی من نگران کرونا بودم. گفتم یکی از همکارام سرفه میکرده و ماسک هم نزده بود . میترسم ناقل باشم. و نرفتم.

مادرم و داییم و همسر داییم  همسایه دیوار به دیوارن وچون یه جورایی تنهان به هم سر میزنن. بچه های داییم  تو کشور دیگه ای هستن. یه خواهرزاده ای هم دارم که چون تو شهر ما پروژه برداشته اومده پیش مادرم زندگی میکنه.

خلاصه اون روز گذشت و نرفتم فردا دیدم سردردم ادامه داره . شک کردم و رفتم تست. و بله کرونا داشتم دو روز بعد علایم شوهرم ظاهر شد و چن روز بعد دختر بزرگم و با فاصله یک هفته هم دختر کوچیکم مبتلا شد.

کرونا با همه دردسر و سختی که برام درست کرد. با بستری شدن ۱۴ روزه همسرم و مشکلاتش گذشت.

فقط خدا رو شکر میکنم که اون روز پیش مادرم نرفتم و گرنه چه بسا هم اون هم داییم و همسرش و هم خواهرزاده ام مبتلا شده بودن. و معلوم نبود اونا با سن بالا یا خواهرزاده ام که قبلا مشکل قلب داشته بتونه از پس مریضی بربیاد.

وقتی میگن دور همی ممنوع یعنی ممنوع .جدی بگیرید

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

باشه فقط یه سوال 

جای " خارج بودن بچه های داییت"  کجای این تلنگر بود؟ 🤔🤔

در یک گویش محلی ، به زنان باردار " دو جان "  میگویند ،  " دو جان " شدن را برای تمامی زنان آرزومندم ❤

ماهم خیلیی اهل مراعات بودیم و همگی گرفتار شدیم و خداروشکر به خیر گذشت

منم ده روز یبار خودم تنها میرفتم سر میزدم مامانم اونم با فاصله و بدون بوس و بغل

خدارو بابت همه چی سپاسگزارم😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا منم یک‌ماه پیش وقتی صبح از خواب بیدار شدم حس کردم گلوم ملتهب شده و کمی خلط داره..مامانم زنگ زد که برم خونه شون طبق عادت هرروز گفتم حس میکنم گلوم باد کرده بهتره چندروز نیام..عصرش تب تخفیف کردم..بعدش همسرم که ۳روز تب ۴۰درجه داشت و درگیری ریه اش..واقعا خداروشکر که حساسیت به خرج دادم و نرفتم

2728

منم دقیقا بعد از یه مهمونی کوچیک خانوادگی که پسرم رو چند روز فرستادم‌پیش مامانم مبتلا شدیم و خیلی یختی کشیدیم بعد تو هفته ی چهارم بیماری ما مادر و برادرم مهمونی گرفتن که همگی مبتلا شدن.

ما خیلی رعایت کرده بودیم اما فقط همین دورهمی بعد از چند ماه هممون رو گرفتار کرد

مرا هزار امید است و هر هزار تویی...
باشه فقط یه سوال  جای " خارج بودن بچه های داییت"  کجای این تلنگر بود؟ 🤔🤔

منظورم اینه که اونا هم تنهان و بچه هاشون اینجا نیستن که هی سربزنن. و در معرض ابتلا باشن.

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله