2726

ندارم تو رو خدا دعا کتید 

هر چی که میتونید هر کاری که میتونید 

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کرونا؟

۲۷ روز ازش میگذره 

بیمارستان 

کرونا نداره 

دکترا میگن خون لخته شده تو ریه 

تو ر خدا دعا کنید 

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

چشم حتما دعات میکنم❤️❤️

و منی ک از دل تاریکی ب اوج خورشید رسید😃💢خداوند می بیند و می پوشاند.مردم نمی بینند و فریاد می زنند .آنچه در فهم تو آید ،آن بود مفهوم تو... حالا که امضامو خوندی واسه حاجت دلم یه صلوات بفرست😚حدیث داریم اگر برای یه نفر دعا کنی خدا حاجت خودتو زودتر از اون میده🙃من کاربر ۵ ساله هستم ✌️فقط میتونم بگم سعی کنید تو تاپیک های منفی نرید چون روتون تاثیر میزاره😑و پر بازدیدش نکنید😒چون بعضیا فقط رمان مینویسن برای پر بازدید شدن😒😑تو تاپیک های پشم ریزون حتما تگم کنید😁تو تاپیک هاتون سعی میکنم بهترین راه حل پیشنهاد بدم🙏😌

دعاش کردم‌ . برای منم دعا کنید سلامتیمو به دست بیارم

آمین شود هر آنچه می پنداری....الهی که خدا به همه اونایی که نی نی میخوان، نی نی سالم و صالح بده. خدای مهربانم نی نی منم سالم بهم برسون. خدای خوبم من غیر از تو کسی ندارم. نا امیدم نکن
۲۷ روز ازش میگذره  بیمارستان  کرونا نداره  دکترا میگن خون لخته شده تو ریه  ت ...

دوستان 5تا ام الیجیب ب نیت همسر دوستمون ب حق امام حسن مجتبی علیه السلام بفرستین یا علی

دوستان 5تا ام الیجیب ب نیت همسر دوستمون ب حق امام حسن مجتبی علیه السلام بفرستین یا علی

دوستاتون تگ کنید 

2706