1874
2106
عنوان

کیک تولد ناتلی+عکس

760 بازدید | 59 پست

تولد داریم چه تولدی.😂😂😂کیک با تم دخترانه اینقده ملوس😍😍😍😍

عاشق قنادی و آشپزیم دائم درحال کیک درست کردن😜.خوشحال میشم سوالی داشتین بتونم کمکتون کنم.دعا کنین یه روزی بتونم کارگاه قنادیمو راه اندازی کنم😍🥰

کو

دکترم فهمیده دردم درد بی درمان توست،دیدنت را نسخه حال خرابم کرده است                                                                                   بی وفا داروی من گرمای دستان تو بود،لطف کن دیگر نیا دکتر جوابم کرده است 🙂🖤🖤                                      

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

خا

😃😃یکی از بهترین حس های دنیا یعنی فقط تو رو بخواد😌❤                                                            گر بگویم که تو در خون منی بهتان نیست!).               غیر ت‍ـÃـو از همـه دنیـا دیگه‍ سیره قلبـ💘ـم                ❤یه نفره،ولی خب همه کس منه❤                                                  💙باید گشت به دور عشقی که در به کار انداختن خندهٔ تو تبحر خاصی دارد💙                                                   A💏M                                         از یجـایـی بـه‍ بعـد اون دیگه‍ عشقـت نیـست؛تمـ❤ـوم وجـــودته‍)!                                  "Àmĭʼn"
2149
2050

کوکو کوکو کوکوکوکو

دکترم فهمیده دردم درد بی درمان توست،دیدنت را نسخه حال خرابم کرده است                                                                                   بی وفا داروی من گرمای دستان تو بود،لطف کن دیگر نیا دکتر جوابم کرده است 🙂🖤🖤                                      
2087
تو خونه درست میکنی؟

اره گلم

عاشق قنادی و آشپزیم دائم درحال کیک درست کردن😜.خوشحال میشم سوالی داشتین بتونم کمکتون کنم.دعا کنین یه روزی بتونم کارگاه قنادیمو راه اندازی کنم😍🥰

چه قشنگ 😍

کی می‌دونه سر آدما چی اومده؟خیلیا شبا گوشه اتاقشون قطره قطره آب میشن ولی شما یک آدم شاد و می‌بینید!:)                                                                    https://harfeto.timefriend.net/16266441115229 چالش ناشناس😁=احیانا اگر حرفی/درددلی/نظری /ایده‌ای/ پیشنهادی/تذکر ی/تشویقی/ تنبیهی/اعتراضی/ بازخواستی/ چیزی داشتین بیاین ناشناس بگین😁😁❤ 
1718