2137
2106
عنوان

چه دکترضد زنی اعصابموخوردکرد

123 بازدید | 12 پست

رفتم واس تعیین جنسیت که بهم پیشنهادای یوای دادن به دکترمیگم یه پسردارم دلم دخترمیخواد چند درصد احتمال داره با این روش میگه80 ولی دخترچی داره که میخوای منو تو دختر چقدسختی کشیدیم منو ببین دکترشدم ولی حتی اختیار خودمو بچمم ندارم اعصابمو خورد کرد اخه تو بی عرضه هستی دختر منم حتما باید مثل توبشه با اینکه بهترین دکترهستش دیگه نمیرم

واقعا که جای تاسف داره !

باز آمد شوهر بی بهانه، با ادایی کودکانه، هیکلی چون استوانه می کند غر غر به خانه، یادم اید روز اول، گردنش کج، دست و پا شل . پیش بابا موش میشد سر خیس تا گوش میشد . دختری افتاده بودم مهربان و ساده بودم نرم و نازک، شاد و چابک. چشمهایم همچو اهو، عطر موهایم چو شب بو . می شنیدم از لب او حرفایی همچو جادو : من غلام خانه زادت، جان دهم هر دم به یادت، گر نیایی خانه ی من می گریزد روحم از تن . بعد از آن گفتار زیبا خام گشتم من همان جا . شد به پا جشن عروسی کیک و شام و دیده بوسی . بعد از آن دیگر ندیدم هرگز آن اوقات بی غم . قسمتم یک مرد جانی ، اندکی لوس و روانی ، بی اراده همچو یابو، پرخور و مغرور و پر رو . بشنو از من جان خواهر، هر که کرد این دوره شوهر ؛ خاک بر سر گشت و حیران . شد پشیمان شد پشیمان شد پشیمان

خب حتما خیلی سختی کشیدع،خرف بدی نزده تو مملکت ما دختراطفلی هستن

ژَ وی دنیا بی وفا مَ ندی خیرو بهرَ!😔برای تو، برای چشمهایت برای من برای دردهایم💔💔برای ما، برای این همه تنهایی ای کاش خداکاری کند💔

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

تو روش  میگفتی شما وظیفتو انجام بده
این شمایی که فکر میکنی خانوم بودن بد و عذاب اوره اگه یکم با قوانین شرعی و عقلی اشنا باشی میبینی یه خانوم خیلی بیشتر از یه اقا ارزش داره

جاده زندگی را خدا هموار میکند کار من فقط برداشتن سنگ ریزه هاست
2149

البته بازم برمیگرده به تربیت وپدرو مادر

ژَ وی دنیا بی وفا مَ ندی خیرو بهرَ!😔برای تو، برای چشمهایت برای من برای دردهایم💔💔برای ما، برای این همه تنهایی ای کاش خداکاری کند💔

ازسردلسوزی یه چیزی گفته

بزارش به حساب دردو دل سختنگیر ولی جامعه ما کلا زن ستیز محیط خونه را ما میتونیم برای دخترامون مدیریت کنیم ولی جامعه را نه انشاءالله تا بچه هامون بزرگ بشن فرهنگ هابهتر بشه 

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........
2050