2137
2106

اولي رو بدید برم😋

"سلامتي" واژه‌اي است كه اين روزها اندك اندك و نوبت به نوبت غريب مي شود براي ما...اين روزها عجيب پایش را روي گاز خودرویش‌ گذاشته است تا جانمان را بگیرد...از کجا معلوم؟شاید نفر بعدي كه قرار است برود،من و شما بوديم....بياييد انقدر مهربان باشيم و انقدر عشق بورزيم که بعد از ما بگویند: فرشته خدا بود،ماموریتش هم چیزی نبود جز "مهرباني"....❤

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

هیچ وقت از غذا عکس نگرفتم نمیدونم چرا ! 

چی میشد اگه پروفم بچه خودم بود؟؟😐اخه ببینش چه گوگولیه         ولی این زندگی بهم یه وطن بدهکاره که توش به زندگی کردن فکر کنم نه به رفتن💔       کسی چه میداند چند نفر در بستر هایی جدا از هم، یکدیگر را در آغوش گرفته و به خواب رفته اند؟!🖤        تا حالا به این فکر کردین که هر سال بدونِ این که بدونیم از سالگرد مرگ خودمون رد میشیم؟!🙂     از لحاظ روحی نیاز دارم دچار غم غربت بشم🥺😐💙      خدایا ! هر چه خیر است و ما نمیدانیم لطفا💛  goftino.com/c/BVamgS 
2166

من که هیچ وقت از غذا عکس نمیگیرم حوصله ام نمیشه 

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم پارکینسون داره دعا کنید صلوات بفرستید تا زودی خوب بشه  لطفا برای حل شدن مشکل گرفتاری عشقم دعا کنید صلوات بفرستیدتا زودی بیاد پیشم تو این دنیایی به این بزرگی هیچکس بجز خدا مامانم عشقم شما دوستان نی نی سایت ندارم  مامانم بعد سالها به آرزوش رسید خدایا شکرت هر ثانیه هم شکرت کنم کمه خدایا من میدونم درد بی خونه بودن خونه بدوشی چقدر سخته لطفا خداجون هوای مستاجر رو داشته باش همشونو به آرزویی خونه دار شدن برسون من برای همه ی شما دوستان نی نی سایت همیشه دعا میکنم صلوات میفرستم ان شاالله به خواسته های دلتون برسید روزهای خوب دوباره میاد خدا هوای همونو داره دلم گرفته از دوست صمیمی دوست صمیمی فقط از من سواستفاده کرد چون میدونست خیلی تنهام خیلی اونو دوست دارم هر وقت با من کار داشت من پیشش بودم هیچ وقت تنهاش نمیذاشتم ولی وقتی من باهاش کار داشتم بهونه می آورد بهم میگفت میخوای زندگی من خراب کنی با دوست پسرش میخواست ازدواج کنه پیش یه دکتر کار میکرد یروز که من پیشش بودم دکتر به من گفت تو نمیخوای ازدواج کنی من گفتم فعلا نمیخوام ازدواج کنم یدفعه دوستم جلوی دکتر گفت گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف خیلی دلم شکست ولی چیزی نگفتم هنوز که هنوز باورم نمیشه اون این حرف زده باشه یروز با مامانم رفتیم خونشون از قبل بهش گفتم نزدیک خونتون یه کاری دارم با مامانم میایم می مونیم من میخواستم امتحانش کنم بعد غیر مستقیم ما از خونه کرد بیرون منی که چندسال باهاش بودمو کرد بیرون ولی دوستهای خانوادگی چندروز باهاش دوست شده بود تو خونشون می موندن چرا برای اینکه زن و شوهر بودن میتونست برای شوهراشون اشوه بریزه لاس بزنه باهاشون عاشق اینکاربود منم دیدم دیگه این دوست بدرد نمیخوره هر چی تو دلم بود بهش گفتم باهاش کات کردم هیچ وقت نمیبخشمش واگذارش بخدا لطفا هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
2050

از نخودی متنفرممممم

شاید باورتون نشه اما کاربری واقعا دست 3 تا خواهره☹که یکیمون یه جوریه که تاپیکاشم یه جورین😂✋ اگه پیامی بی پاسخ میمونه ببخشیدمون چون احتمالا اون یکی خواهر اعلانات رو باز کرده😤
من الان درگیر کرونام و مشغول خوردن بدمزه ترین غذا😐

چیه

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایافندوقمون حافظ باش و سالم مسافرمون ب دستمون برسون👸👶🤴Hanieh sadat
2183