2726
ایمیل چیزی نزاشته فقط شماره گوشیش پیشم باشه رمزشو بزنم بازم نمیشه ؟ 

اگه ایمیل نباشه باید بزنین با گوشیش رمزو فراموش کردم،یه رمز جدید میاد رو گوشیش،اون رمزو میزنین وارد میشین،بعدا دوباره میشه اون رمزو عوض کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه با شمارش وارد شده میتونی اونجایی ک میزنه رمزو فراموش کردید اون و انتخاب کنید ی کد میاد ب شمارش ا ...

اها . یه سوال دیگه یه قسمت دیگه هست قسمت دایرکت ها ک برای ویدیو کاله من چند تا دختر دیدم و اون گفته من تماسی نداشتم  میگفت حتی حذفم نمیشه یبار دیگه دیدم هیچی نیست  تا اینکه دیشب مهمونی بودیم دوباره دیدم چند تا دختر دیگه هستن گفتم اینا چیه میگه نمیدونم به خدا انگار اینستا خودش میاره بالا همچین چیزی امکان داره ؟ وقتی تماسی نباشه اینستا خودش بیاره بالا ؟ 

چرا بهش نمیگی ک گوشیاتونو وصل کنید اگر میخوای چیزب ببینی؟؟؟

به من میگه تو شکاکی ولی یه لحظه گوشیشو با من تنها نمیزاره بخواد بره مغازه یا حتی دستشویی هم میبره گوشیشو پیشمه میدع دستم میگه نمیدونم چجوریه الکی استرس میگیرم من خیلی شک میکنم با لین رفتاراش از طرفی نمیخوام مطمین نشدم چیزی بگم چون همیشه دس پیش میگیره 

2728
اها . یه سوال دیگه یه قسمت دیگه هست قسمت دایرکت ها ک برای ویدیو کاله من چند تا دختر دیدم و اون گفته ...

نه عزیزم وقتی ویدئوکال داشته باشه میاد دیگه. همون لحظه پیش خودش  ویدئوکال میکردی باهاشون

نه عزیزم وقتی ویدئوکال داشته باشه میاد دیگه. همون لحظه پیش خودش  ویدئوکال میکردی باهاشون

هیچکدومشون جواب نمیدن برای همین میگم نکنه توهم زدم اگه چیزی بود ج میدادن دیگه یه مرده دیگه هم بود میگه من اصلا نمیشناسمش یعنی با اینم ویدیو کال گرفتم برا همین شک کردم ک نکنه راست میگه 

هیچکدومشون جواب نمیدن برای همین میگم نکنه توهم زدم اگه چیزی بود ج میدادن دیگه یه مرده دیگه هم بود می ...

نمیدونم والا تا حالا نشنیدم الکی خود ب خود ویدئوکال بیاد بالا. شاید بچه های دیگه خبر داشته باشن

ببین توی بچگی از طرف خانواده موبایلش چک میشده؟؟

نه اصلا میگه چون تو حساسی میترسم منم بش میگم وقتی میبینی اینطوریم بیشتر گوشیتو بده بهم یا یه جوری ثابت کن بهم ک اصلا برات مهم نیس چرا استرس میگیری بیشتر قایمش میکنی هیچی نمیگه 

2706