2137
2106

خسته شدم دیگه ازش.موهام میریخت از عوارضش دلم واسه خودم سوخت دیگه نخوردم

بمونم، به خودم ظلم کردم                                                   برم، کابوسمو ساختم!                                                           تو این دو راهی بی رحم به هر سمتی برم باختم...

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2050
چطور قطع کردی یهوای یا کم کم

کم کم.هر روز میخوردم بعد کردم هفته ای چنتا.بعد فقط هفته ای یکی.بعد در طول ماه هر موقه عصبی میشدم میخورم.الانم خداروشکر هیچی

بمونم، به خودم ظلم کردم                                                   برم، کابوسمو ساختم!                                                           تو این دو راهی بی رحم به هر سمتی برم باختم...
من سرتالین میخورم خیلی خوبه فقط یه بدبختی داره میل جنسیتو کم میکنه  کم که چی نابود میکنه

من سرتالین میخورم ودوتا قرص دیگه میخوام اون دوتارو قطع کنم فقط سرتالین بخورم.اره میل جنسیو نابود میکنه دقیقا مثل سیب زمینی شدمه  اصلا تمایلی به برقراری رابطه ندارم

2183
لاغرم میکنه

سرترالین اشتهارو زیاد میکنه ک 

حکایت ما و این زندگی ، حکایت “انگشت کوچیکه پای من” و پایه ی مبله ، درسته زندگی در مسیری که داریم سنگ میندازه  جلوی راهمون سبز میشه و سعی بر این داره ک به پامون بپیچه ....  به اختصار اینو میخام بگم که مثل انگشت کوچیکه پات  غد باش با هر زخمی ک زندگی بت میزنه درداتو بکش اما زود ب خودت بیا ثابت کن ک نمیتونه جلو روت وایسته و تو با هر زخم قوی تر از دیروزتی شاعر میفرماید چیزی که نکشتت قویترت میکنه!
سوال کردم

خب  خوبه دیگه جوابتم گرفتی

حکایت ما و این زندگی ، حکایت “انگشت کوچیکه پای من” و پایه ی مبله ، درسته زندگی در مسیری که داریم سنگ میندازه  جلوی راهمون سبز میشه و سعی بر این داره ک به پامون بپیچه ....  به اختصار اینو میخام بگم که مثل انگشت کوچیکه پات  غد باش با هر زخمی ک زندگی بت میزنه درداتو بکش اما زود ب خودت بیا ثابت کن ک نمیتونه جلو روت وایسته و تو با هر زخم قوی تر از دیروزتی شاعر میفرماید چیزی که نکشتت قویترت میکنه!