2137
2106
عنوان

گردنم شکست هق🥲💔

255 بازدید | 20 پست

وای بچه ها ی کلیپ دیدم تو اینستا خیلی باحال هیپ هاپ میرقصیدن بعد صبح ازین اهنگ دوپس دوپسیا گذاشتم جوگیر شدم هی گردنمو میچرخوندم وای حالا دارم از درد میمیرم عجب شکری خوردما

چکار کنم خوب بشه؟🥲🥲

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگ شعور نداری لازم نیس ب من ثابت کنی بیب♥️🤌🏻       ته تهش ۴ سال دیگ به چیزی ک میخوام میرسم🥺💜💕   ‌‌‌‌‌ تیکر بارداری نیس                    

ادمو هرچی میگیره بگیره فقط جو نگیره

Seni unutmaya ömrüm yeter mı...yaşadığımı farzet ömrüm .....senin kökünü özlerim......geçeler sırdaşım olmuş.....🥀           هیچ خدایی ب جز تـ∞ـو ؛ حالمو خوب نکرد ♥️                                    درخــواســت دوســتــی نــدیــن ، مــمــنــون !                    

در قدم اول ماساژ بده با روغن زیتون و گرم نگه دار

در قدم بعدی هیپ هاپ نرقص تا اطلاع ثانوی 

ازونیکه میگفت به خاطرت با کل دنیا میجنگم چه خبر؟ هنوز داره میجنگه؟ یا شهید شد؟ 

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

چـادر من!!! ❤️❤️تــو بــامـن بـزرگ شدی!🙆‍♀️درتـمام لحظات زندگی ام همرام بـودیـ  با من زیر باران ☔🌧️🌀ماندی و خیس شدی  با من قد کشیدی تغییر کردی با من زیر افتاب گرمت شد.. .من یک محجبه ام برایم از سختی هایش بهانه بیاور!😶ولی بدان حرفایت روی من اثر ندارد🙃من در این دنیا باحجاب بودنم را باهیچ چیز عوض نمی کنم😊😍❤️شاید از نظر بعضی ها زیبا نباشد 🤪ولی تمامم را به رخ هرکس و ناکسی نمی کشم 😎 "حجاب" مهر عنایت حق بر قامت فرشتگان زمین است ❤️🧡💛💚💙💙💜  تاریخ هیچوقت فراموش نمیکنه اون روزه روبه روی ضریح  امام رضا علیه السلام چادر سفید رو سرمنو قرآن بدست تو که از استرس یه آیه رو ده بار میخوندی ومنی که چشم دوخته بودم به گلای چادرو زبونم بند اومده بود. بلافاصله بعد گغتن بله بتو دستمو گرفتی و در گوشم گفتی.((تا اخر لحظه ای عمرت مال خودمی.... ومال خودم.. بعد از گذشتن این همه روزو ساعت این جمله ی تو هرشب میاد تو ذهنمو و گوشم  انگار تازس و همین الان گفتی چون هیجوقت کم نزاشتی و نزدی زیز حرفت...  من حاضرم بمیرم ولی یه روز بدون تو نمونم  زندگی بدون تو مثل مردن از عطش و خورذن آب و سیر نشدنه... 💔خداایا هیچ کاری و.. هیچ کاری نمیتونه شکر گزاری منو بابت نعمتات نشون بعده پس خودت یجور حساب کن مهربونم💜❤️💔
2149
2050
ادمو هرچی میگیره بگیره فقط جو نگیره    

عا بخداا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگ شعور نداری لازم نیس ب من ثابت کنی بیب♥️🤌🏻       ته تهش ۴ سال دیگ به چیزی ک میخوام میرسم🥺💜💕   ‌‌‌‌‌ تیکر بارداری نیس                    
در قدم اول ماساژ بده با روغن زیتون و گرم نگه دار در قدم بعدی هیپ هاپ نرقص تا اطلاع ثانوی 

مرسی

چش😂😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40

🤣🤣🤣 دارم حرکاتتو تصور میکنم

زیاد عادت ندارم کسیو لایک کنم اگه دیدی لایکت کردم بدون دیدگاهت خیلی ب دلم نشسته که لایک کردم .خاهشا شما هم‌بی دلیل لایکم‌نکن دوست عزیز 
اخی😂😂

نخند  پودر شدم اصن اینا چطور دردشون نمیگیره بخدا یهو تق صدا داد😭😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤣🤣🤣 دارم حرکاتتو تصور میکنم

نخند لنتی همینطور موهامو تو هوا میچرخوندم یهو تق صدا داد😂😂😭😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2087
اخ منم دردم گرف😂😂

هق درس عبرتی شدم برا ایندگان😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نخند لنتی همینطور موهامو تو هوا میچرخوندم یهو تق صدا داد😂😂😭😭

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ای وای تا تو باشی جو نگیردتت

زیاد عادت ندارم کسیو لایک کنم اگه دیدی لایکت کردم بدون دیدگاهت خیلی ب دلم نشسته که لایک کردم .خاهشا شما هم‌بی دلیل لایکم‌نکن دوست عزیز 
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ای وای تا تو باشی جو نگیردتت

درس عبرتی شدم برا ایندگان😭😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2148