2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ابتدایی اینقدر کارش زیاده

نمیدونم از کجا شروع کنم کاش میتونستم براتون تعریف کنم که چقدر توی زندگیم اتفاقات عجیب افتاد و یجایی میفتادم زمین پاهام زخم میشد اما دوباره یهویی بلند میشدم انگار که دست خدا زیر بغل هامو میگرفت میگفت هنوز کار داری پاشو منم یجوری پامیشدم که انگار نه انگار قبلش افتادم و پاهام زخم شده ؛  زخمای رو قلبم و روحم رو پانسمان میکرد و مثل یه پرستار 😔 اره من پرستاریه خدا رو هم دیدم ، مهربونیشو با قلب خودم خودم حس کردم وقتایی که افتاده بودم ، از همه جا آدمایی رو میذاشت سر راهم که برسم به این مرحله ای که الان هستم من فکر میکردم افتادن هام یه شکسته اما با چشم خودم دیدم همشون باعث شدن من اینی بشم که الان هستم❤ خداروشاکرم بابت این اتفاقات تلخی که بنیان زندگیمو عوض کرد 🤲 خدا خاکِ جسمم رو عوض کرد کلا یکی دیگه شدم ❤ اینقدر زندگیم تغییر کرد که خودمم باورم نمیشه ؛ هنوز هم سختی هایی هست اما برای من این نقطه اززندگیم آخر دنیاست چون خدارو پیدا کردم و زندگیم رو زیر و رو کرد

فک میکنم هنرستان من شوهرم هنرستان هم میره. ابتدایی هر روز هست ولی هنرستان ساعتی

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
کامپیوتر. کدوم میشه؟

کامپیوتر که یه رشته اس

دروس عمومی یعنی ادبیات و زبان و عربی و دینی توسط دبیر تدریس میشه که حقوقشون از معلم ابتدایی بیشتره

اما درس های اختصاصی هر رشته توسط کسی تدریس مشه که تو اون رشته تحصیل کرده و صرفا دبیر نیست! 

حقوقشون هم کمتره از معلم ابتدایی فکرکنم باشه

کاربری متعلق به دونفر است
ابتدایی اینقدر کارش زیاده

بله کارش سخت تره اما ساعت کاری یکیه. اونا هم دروس عملی دارن. من میخوام مطمئن باشم. شما مطمئنید؟ اخه میزان حقوق تو مملکت ما خیلی ربطی به سختی کار نداره 

فک میکنم هنرستان من شوهرم هنرستان هم میره. ابتدایی هر روز هست ولی هنرستان ساعتی

میشه بگید حقوق همسرتون چقدره؟ رسمی یا پیمانی؟ چند سال سابقه کار؟ مدرکشونم اگه بگید ممنونومیشم 

2706