2137
2217

چون آبه

یاد گرفتم به خودم احترام بذارم تا همواره مورد احترام و عنایت قرار بگیرم بهترین لباس و بهترین ادکلن مختص مصرف روزانه منه...بهترین ظرف ها و بهترین خوراکی ها برای خودمه مهمان جای خود....موهام هر روز شونه شده و با کوچکترین مریضی به خودم میرسم این تن منه با ارزش ترین دارایی که دارم و همیشه عاشق خودم میمونم تا عاشقم باشن♥️یاد بگیریم خود را دوست داشته باشیم 

این‌جا یه خبراییه؛ نگی نگفتی! 

دخترا هم دارن میلیونی پول در میارن و هم خوش می‌گذرونن؛ دیدم که میگم!

2215

چون اب مقطره😐💔

اهدای عضو،اهدای زندگی💚🌱من حامی اهدای عضوم💝    #عشقپلیسی ام...تُ مَرا جانُ جَهانی♥️                                "باگ انسانیت فقط اونجاش ک تو اوج منطق دلت میلرزه"            *ب دلیل نارضایتی ممد دیگ کار هک انجام نمیدم و حقوق خود را از ایشان دریافت مینمایم*                                                                                                     "تا ابدُ یک روز"     ♡ محمدم ♡

چرا نداشتن، دوست من فرداش علائم داشت.

تاپیکای بیبی چک مثبت تگم کنید لطفا 😍 / ان شاءالله به هم برسیم، آمینش با تو.. اگه اینجا رو خوندی یه صلوات یا یه آمین کوچولو مهمونم کن 😊😊 ..
2050

چون آمپوله برکت داشته

❤❤ یه دقیقه این پایینو نگاه میکنید قربون چشمای خوشگلتون https://adanbaba.com/wap/goods/bargainlaunch?launch_id=587433  دوست جونیام بهم رای میدید خوشحالم کنید الهی خدا شما رو خوشحال کنه 😘😘😘

مامان من سر دوز دومش بی حال بود.

دیدی وقتی تو جاده های مه گرفته ی شمال میرونی مه جلو دیدتُ میگیره و هیچی جز خط سفیدای وسط جاده نمیبینی...؟از روزی که دیدمت انگار همه چیزو مه گرفته...چشمام فقط تورو میبینه

میگم بی شوخی چندتا از فامیلا ما زدن پنج میزنن 

مگه  میشه اون تابستونا تو روستا مادربزرگم که شبا باصدای رودخونه و صداهایی که وقتی شب میشد تازه متوجهشون میشدم و سقف بالا سرمون که آسمون پر ستاره بودتو ایوون رو تخت میخوابیدیم فراموش کنم این روزا نیستن که به یاد می‌مونن بلکه لحظه ها هستن 
1718