2737
2734
عنوان

آبجی ها راهنماییم میکنید

70 بازدید | 8 پست

من توی یکی دو تایپک قبل گفتم با یه نفر در پروسه آشنایی هستیم . امروز بحث معرفی دقیق خونواده شد که گفت خواهرات چند سالشونه . منم سنشون رو گفتم . گفت : سنشون بالاست . هنوزم مجردن . 

منم بهم برخورد از اینکه گفت سنشون بالاست و مجرده . 

در جواب گفتم به شما مربوط نیست . 

حالا سوال مهمم اینه همچین شخصی ، آدمی هست که به زن و خونوادش احترام بذاره  ؟ 

الآنم پیام داده : خب که چی ؟!!! ( توقع داشتم از دلم در بیاره )

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 

به نظرم اصلا احترام حالیش نمیشه

دانشجو معلم🥰❤ ۹سال دانش آموخته زبان انگلیسی🤞😁ای آنکه دوست دارمت اما ندارمت، جایت تا همیشه در قلب من درد می‌کند💔 مراقب خودت باش پسرم🙂😔
به نظرم اصلا احترام حالیش نمیشه

از نظر خودم حق داشت سن دقیق تک تک اعضای خونوادم بدونه اما حق اینو نداشت که بگه : سنشون بالاست و هنوزم مجرد ! 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از نظر خودم حق داشت سن دقیق تک تک اعضای خونوادم بدونه اما حق اینو نداشت که بگه : سنشون بالاست و هنوز ...

بله کاملا ولی به نظر من نباید سن خواهرتو میدونست چون اون میخواست با تو ازدواج کنه نه با خواهرت که

دانشجو معلم🥰❤ ۹سال دانش آموخته زبان انگلیسی🤞😁ای آنکه دوست دارمت اما ندارمت، جایت تا همیشه در قلب من درد می‌کند💔 مراقب خودت باش پسرم🙂😔
2728
بله کاملا ولی به نظر من نباید سن خواهرتو میدونست چون اون میخواست با تو ازدواج کنه نه با خواهرت که

سوال گرفت جواب دادم . 

خب آدم که نباید هر چیزی به ذهنش رسید به زبون بیاره اگه که اشتباهش رو قبول نمی کنه بعد ها ممکنه بازم ...

پشتش گفت ببخشید . راستش ما به خاطر مشکلات مالی خواهرام هیچوقت نتونستن ازدواج کنن . حرف ایشون یه جورایی خنجر شد رو قلبم 

سوال گرفت جواب دادم . 

میگم که نباید میپرسید بعدا بهش بگو از دستش ناراحت شدی ببین ری اکشنش چیه

2738
پشتش گفت ببخشید . راستش ما به خاطر مشکلات مالی خواهرام هیچوقت نتونستن ازدواج کنن . حرف ایشون یه جورا ...

عزیزم خدا بزرگه ان شاالله که بهترین ها براشون اتفاق بیفته ولی نوشته بودی از دلت در نیاورده به هر حال تو لایق بهترین هایی