2137
2106
عنوان

آبجی ها راهنماییم میکنید

67 بازدید | 8 پست

من توی یکی دو تایپک قبل گفتم با یه نفر در پروسه آشنایی هستیم . امروز بحث معرفی دقیق خونواده شد که گفت خواهرات چند سالشونه . منم سنشون رو گفتم . گفت : سنشون بالاست . هنوزم مجردن . 

منم بهم برخورد از اینکه گفت سنشون بالاست و مجرده . 

در جواب گفتم به شما مربوط نیست . 

حالا سوال مهمم اینه همچین شخصی ، آدمی هست که به زن و خونوادش احترام بذاره  ؟ 

الآنم پیام داده : خب که چی ؟!!! ( توقع داشتم از دلم در بیاره )

تنها با شاد بودن هست که میشه از زمانه بی رحم و دشمن هات انتقام بگیری ؛ شاد بودن دلیل خاصی نمی‌خواد 🤍🌙
به نظرم اصلا احترام حالیش نمیشه

از نظر خودم حق داشت سن دقیق تک تک اعضای خونوادم بدونه اما حق اینو نداشت که بگه : سنشون بالاست و هنوزم مجرد ! 

تنها با شاد بودن هست که میشه از زمانه بی رحم و دشمن هات انتقام بگیری ؛ شاد بودن دلیل خاصی نمی‌خواد 🤍🌙
از نظر خودم حق داشت سن دقیق تک تک اعضای خونوادم بدونه اما حق اینو نداشت که بگه : سنشون بالاست و هنوز ...

بله کاملا ولی به نظر من نباید سن خواهرتو میدونست چون اون میخواست با تو ازدواج کنه نه با خواهرت که

اینده متعلق به کساییع که به زیبای رویاهاشون باور دارن♥️😍

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149
بله کاملا ولی به نظر من نباید سن خواهرتو میدونست چون اون میخواست با تو ازدواج کنه نه با خواهرت که

سوال گرفت جواب دادم . 

خب آدم که نباید هر چیزی به ذهنش رسید به زبون بیاره اگه که اشتباهش رو قبول نمی کنه بعد ها ممکنه بازم ...

پشتش گفت ببخشید . راستش ما به خاطر مشکلات مالی خواهرام هیچوقت نتونستن ازدواج کنن . حرف ایشون یه جورایی خنجر شد رو قلبم 

پشتش گفت ببخشید . راستش ما به خاطر مشکلات مالی خواهرام هیچوقت نتونستن ازدواج کنن . حرف ایشون یه جورا ...

عزیزم خدا بزرگه ان شاالله که بهترین ها براشون اتفاق بیفته ولی نوشته بودی از دلت در نیاورده به هر حال تو لایق بهترین هایی