2410
2553
عنوان

چرا بعضیا لجبازن

109 بازدید | 11 پست

یه خانوم علایم کرونا داشته و نوبت واکسن خودش و شوهرش بوده. میره تست میده منفی میشه ولی چون علایم داشته یه روز دیگه هم صبر میکنه و واکسن نمیزنه. آقا بدون توجه به حال خانوم میره واکسن میزنه. فردا خانوم دوباره میره برای تست و این بار تست مثبت میشه. آقا هم که واکسن زده بوده برای تست مراجعه میکنه و تستش مثبت میشه. حالا حال آقاهه اصلا خوب نیست و علتش فقط همینه که به لج خانومه که میگفته علایم دارم و چن روزی برای واکسن دست نگه دار . فوری رفته واکسن زده در حالی که مبتلا بوده. 

لج به قیمت سلامتی.

شما هم از این لجبازا میشناسین؟

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
مگ کسی ک مبتلا باشع و واکسن بزنه حالش بدتر میشع؟

بله. باید سالم باشی. تو اکثر مراکز واکسن امکان تست سریع هم گذاشتن اگه کسی علامت داشته باشه سریع تست بده بعدمنفی بود  واکسن بزنه

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
مگ کسی ک مبتلا باشع و واکسن بزنه حالش بدتر میشع؟

آره دیگه واکسن میکروب ضعیف شده اس که سیستم ایمنی بدن درحالت عادی میتونه از پسش بربیاد ولی وقتی از قبل ویروس تو بدنشون باشه بدتر تقویت میشه 

♡Remember!? -No+