1874
2106
عنوان

چرا بعضیا لجبازن

98 بازدید | 11 پست

یه خانوم علایم کرونا داشته و نوبت واکسن خودش و شوهرش بوده. میره تست میده منفی میشه ولی چون علایم داشته یه روز دیگه هم صبر میکنه و واکسن نمیزنه. آقا بدون توجه به حال خانوم میره واکسن میزنه. فردا خانوم دوباره میره برای تست و این بار تست مثبت میشه. آقا هم که واکسن زده بوده برای تست مراجعه میکنه و تستش مثبت میشه. حالا حال آقاهه اصلا خوب نیست و علتش فقط همینه که به لج خانومه که میگفته علایم دارم و چن روزی برای واکسن دست نگه دار . فوری رفته واکسن زده در حالی که مبتلا بوده. 

لج به قیمت سلامتی.

شما هم از این لجبازا میشناسین؟

حقش بید

💜سرگروه گروه رز بنفش💜وزن شروع۱۰۸💜وزن فعلی۹۲.۵۰۰💜هدف چالش پاییزه ۸۳💜هدف نهایی ۷۵💜کمکم کن خدا جونم💜ممنونم از خودم💜با کالری شماری زیگزاگی💜هرکی دوست داشت با ما همراه بشه بیاد تاپیکم💜تاپیک آهنگ ورزشی💜تاپیک وزن💜تاپیک مانکن های ۱۴۰۰💜

😐

کاربری دست دو نفره پس کارآگاه بازی در نیارید  ⁩          میشه برای موفقیتم و رسیدن به هدف هام دوتا صلوات بفرستید؟ خیلی ممنونم   داخل تاپیک های انگیزشی... حتماً تگم کنید 

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149
مگ کسی ک مبتلا باشع و واکسن بزنه حالش بدتر میشع؟

بله. باید سالم باشی. تو اکثر مراکز واکسن امکان تست سریع هم گذاشتن اگه کسی علامت داشته باشه سریع تست بده بعدمنفی بود  واکسن بزنه

2050
مگ کسی ک مبتلا باشع و واکسن بزنه حالش بدتر میشع؟

آره دیگه واکسن میکروب ضعیف شده اس که سیستم ایمنی بدن درحالت عادی میتونه از پسش بربیاد ولی وقتی از قبل ویروس تو بدنشون باشه بدتر تقویت میشه 

♡Remember!? -No+
آره دیگه واکسن میکروب ضعیف شده اس که سیستم ایمنی بدن درحالت عادی میتونه از پسش بربیاد ولی وقتی از قب ...

واه واه نمیدونستم 😐💔

فقط 35 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و ما میدانیم ک سینه ات تنگ میشود از آنچه میگویند ✨