2410
2553
بنام خدا دوستای عزیزم سلام یکی از دوستانم یک سری لباسهایی که بدون واسطه از ترکیه وارد کرده بود تا برای عید با قیمت دلخواه به فروش برسونه حالا با توجه به اینکه نیاز به پولش پیدا کرده همه لباسها رو با قیمت بسیار بسیار مناسب برای فروش گذاشته منهم برای کمک بهش اینجا براش تاپیک درست کردم
روح پدرم شاد که استاد مرا گفت / فرزند مرا عشق بیاموز و دگر هیچ
0-6 ماه 100% کتان تایلند 75 تومن قیمت خرید بوده 50 مقطوع به فروش می رسد همراه با کلاه و پیش بند آپلود عکس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کد 2 کاپشن بلوز و شلوار آبی آسمانی 100% کتان حوله ای خیلی خوشگل این نمی دونم مال کجاست 120 خریده بودیم 78 فروش این لباس برای بچه خواهرم خریده بودیم تنش نشد آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس
2720
کد 5 2-3 سال رنگش بنفشه تو عکس سرمه ای افتاده ترک 31 تومن خیلی بانمکه کت کوتاه هم روش داره آپلود عکس
کد 6 زده 7-6 سال مارک LC ترک قیمت 32 مقطوع من خودم این لباس برای پسرم برداشتم بگم بالای بیست بار شستم هیچیش نشد آپلود عکس
2714
دوستای خوبم لباسها خیلی قشنگتر از عکسها هستند و اکثرشون از برندهای معروف ترکیه هستند صادقانه می گم من خودم از جنساش استفاده کردم بارها و بارها ماشین انداختم حقیقتا لباس همون شکل اولشه
کد8 زده 5-4 سال مارک LC ترک تاپ شلوارک 48 تومن من خودم فقط شلوارکش رو 68 تومن از تهران خریدم البته قبل اینکه دوستم بیاره آپلود عکس
2706