2726
عنوان

از دست دادن عزیز

| مشاهده متن کامل بحث + 5919 بازدید | 20 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خییییییییلی سخته
من هنوز بعد از 6 سال دارم عذاب می کشم
عزیزم خدا رو شکر کن بچه داری تا بچت تنهاییاتو پر کنه
من اونسالی که مامانم فوت شد تصمیم به اقدام داشتم حالا فکر کن مامانم از پیشم رفت حتی الانم که به بچه فکر می کنم جای خالیشو حس می کنم
تا میام اینجا خانمای حامله میگن مامانم اینو پخت مامانم اینکارو کرد خیییییلی دلم می سوزه
انشالله خدا همه رفتگانو رحمت کنه
عزیزم به خاطر بچت آروم باش به این فکر کن که مامانت ناراحت ببینتت عذاب می کشه
خدایا مواظب همه نی نی ها باش.خاله ها میشه برای سلامتی همه نی نی ها یه صلوات بفرستین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم خداجونم شکرت ...
عزیز دلم کاملا درکت میکنم منم مثل شمام یه ساله مامانم از دست دادم هیچکسم ندارم چهار ماهه حامله بودم مادرم فوت شو پورمم هفده روز بعد عقدم خواهر برادر دارم ولی باهام معاشرت نمی کنند خیلی تنهام خانواده همسرمم خیلی بی عاطفه ان روزای سختی تو بیماری مادرم فوتش بعدش گذروندم خدا میدونه چی بهم گذشته حسرت همه چیز ولی خواست خداست
پسر گلم 
2728
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم خدا رفتگان همه رو بیامرزه بچه ها من حاضرم برای امواتتون قرآن و نماز بخونم اگه مایل بودید بهم سر بزنید تاپیکم توی امضام هست http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=825615&PageNumber=1