2737
2734
عنوان

سندرم کلاین فلتر/xxy

| مشاهده متن کامل بحث + 8344 بازدید | 123 پست
همون دوره اول؟؟؟ وای مبارکت باشه. انشاالله به سلامتی نه ماه رو بگذرونی و یه بچه سالم و خوشگل قسمتت ب ...

بله گلم انتقال اول مثبت شد

ولی فکر و خیال آرومم نمیذاره همش میگم خدایا خیلی سختی کشیدم هیچ راهی ندارم برا بچه دار شدن به جز این دیگه خودت تا تهش باهام باش یه بچه ای نصیبم کن که سالم و صالح باشه و شبیه خودمون که کسی زخم زبون بهمون نزنه😔

بله گلم انتقال اول مثبت شد ولی فکر و خیال آرومم نمیذاره همش میگم خدایا خیلی سختی کشیدم هیچ راهی ندا ...

به کسی چیزی نگید مگه مردم همه حرفهاشون رو به ما میگند

بعدشم اون بچه بچه شماست. تو توی شکمت و بعد از شیر خودت تغذیش میکنی. از حالا صدای تو و شوهرت رو میشنوه. 

خواهش میکنم دستت رو بگذار روی شکمت و برای منم دعا کن که خدا به من و شوهرم هم یه بچه سالم بده

آخ خدایا کاش بشنوی صدام رو

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بله گلم انتقال اول مثبت شد ولی فکر و خیال آرومم نمیذاره همش میگم خدایا خیلی سختی کشیدم هیچ راهی ندا ...

عزیزم دعا میکنم صحیح و سالم بیاد بغلت 

این رو بهت بگم اون بچه از خون تو تغذیه میکنه تا بزرگ بشه 

تک تک سلول های بدنش از گوشت و خون تو شکل میگیره 

دیگه به شبیه بودن یا نبودنش اهمیت نده آرامش داشته باش و به خدا توکل کن  

ان شاءالله خدا خودش بهت هر آنچه که دوست داری بده 

وزن ۷۴ وزن هدف اول ۷۰ هدف دوم ۶۷ هدف سوم ۶۴اسم کاربریم یه گیاه داروییه
2728
سلام,مرکز خصوصی رفتم کارهای دادگاه که انجام دادم دو ماه بعدش جنین بهمون دادن

سلام ببخشید شما کدوم شهر هستین.میشه شمارتون بدین اخه منم مشکل شما دارم خیلی ناراحتم خیلی دعاتون میکنم اگه کمکم کنین 

2738
عنقا جان من میدونم این سندرم چی هست. اون موقع نمیدونستم. بعدش خیلی تحقیق کردیم. پیش مشاور ژنتیک بیما ...

اینجوری که فهمیدم الان باید هشت ماهه باشید و به زودی بهتون به دنیا میاد :))

اما کاش ازتون بشنوم که سقطش کردید ..

میشه بگید سقطش کردید یا نه؟

باور کن شوهرم دست راسته خونوادشه همه خواهر و برادراش یه طرف اونم یه طرف وضعش از همشون بهتره و کمک حا ...

شوهر منم همینطور سالم و قدبلند و هیکل ولی ماهم متاسفانه درگیر همین موضوعیم. منکه دلم روشنه ما بچه دار میشیم انشالله خدا دامن همه منتظرا رو با ی بچه سالم سبز کنه

ما تصمیم داریم اگر بچه فقط یک x اضافه داشته باشه نگهش داریم. ولی اگر بیشتر باشه متاسفانه سقط میکنیم. ...

پسره منم الان هشت سالشه و این مشکلو داره ...فقط یه اکس اضافه داره ...مثله بچه های دیگه میمونه ...خیلی هم باهوشه

پسره منم الان هشت سالشه و این مشکلو داره ...فقط یه اکس اضافه داره ...مثله بچه های دیگه میمونه ...خیل ...

فرشته جون ميشه به دادم برسى من باردارم پنج ماهمه و امنيو شدم و پسرم كلاين فلتره دكتر دستور سقط داده اما واقعا احتياج به راهنمايي و كمك دارم 

2706